Vysoká a štíhla, s veľkými prednosťami. Nová fasádna izolácia CLIMA 034 od ISOVERu

Novinky pridané 14. júna, 2016


Je to sen každého stavebníka. Izolačná doska, ktorá je väčšia (alebo vyššia) ako ostatné. Vyžaduje preto rádovo menej úkonov pri aplikácii, lebo stačí aplikovať menej kusov. Je o polovicu ľahšia ako dosky z rovnakej kategórie, takže sa s ňou výborne pracuje. Je vynikajúcou pomocníčkou pri rekonštrukciách, keďže vďaka svojej ľahkosti (štíhlosti) nezaťažuje konštrukciu. A to je len začiatok.

Novinka CLIMA 034 patrí k ľahkým váham, napriek tomu, že je z minerálnej vlny, no jej tepelnoizolačné vlastnosti predčia jej konkurentky. Je dokonca šetrná. Minimálne k životnému prostrediu: 80 percent zloženia tejto fasádnej minerálnej izolácie tvorí recyklovaný materiál. „Ďalšou výhodou je pružnosť. Pri iných izoláciách znamená náraz trvalé poškodenie a náročnú opravu celého systému. CLIMA 034 je pružná a nárazom dokáže odolať,“ hovorí Alexander Prizemin, marketingový riaditeľ spoločnosti Isover. Výnimočná je okrem iného aj tým, že do domova prináša ticho – má totiž aj vynikajúce akustickoizolačné vlastnosti. Kto by ju nechcel, však?

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Saint - Gobain Building Distribution je európskou jedničkou?

Saint - Gobain Building Distribution je jedničkou na trhu predaja stavebných materiálov v Európe. Divízia Building Distribution realizuje cca ½ obratu celého koncernu Saint-Gobain.