Glassolutions na futbalovom turnaji

Dvadsať tímov prejavilo nasadenie na premiérovom ročníku NITRA INVEST Cup. Zamestnanci Glassolutions úspešne zabojovali v silnej konkurencii.

Záver roka 2018 sa niesol najmä v príprave na vianočné sviatky. Napriek nabitému programu sa však kolegovia z Glassolutions rozhodli obliecť dresy, zapotiť sa a reprezentovať Saint-Gobain na Firemných majstrovstvách Nitry vo futbale. 20 tímov bojovalo o body a o postup do finále v 4 skupinách. Glassolutions sa turnaja zúčastnil premiérovo, preto bola príprava naozaj svedomitá. Okrem tréningov všetci s radosťou pomohli s prípravou turnaja, či obstaraním dresov. V turnaji vyhrali nad tímom Transfer International Staff 5:4 a dva krát remizovali s tímom Foxconn Slovakia a tímom Švec. Celkovo Glassolutions v turnaji obsadil 3. miesto v skupine D. Cenu najlepší hráč mužstva Saint-Gobain získal od organizátorov turnaja Jakub Maťo.

Ďakujeme všetkým futbalistom a kolegom, ktorí sa podieľali na príprave turnaja za ich nasadenie a reprezentovanie, a už teraz sa tešíme na ďalší ročník turnaja v Mestskej športovej hale na Klokočine.