„Od strechy, cez fasádu, až do interiéru“ – Saint-Gobain FÓRUM 2017 na Slovensku

Od strechy, cez fasádu, až do interiéru

 

Skupina Saint-Gobain uviedla 24. a 26. októbra 2017 druhý ročník odborných seminárov, zameraných na tému problematiky stavby ako takej. Semináre boli určené pre architektov, projektantov, stavebné firmy a ostatných profesionálov zo sféry stavebníctva.

Semináre prebehli v dvoch slovenských metropolách – Košiciach a Bratislave. Prednášajúcimi boli zástupca SKA, produktoví špecialisti z divízií ISOVER, Rigips, Weber a Ecophon. Jednotlivé témy seminárov v nadväzujúcom pásme prednášok popísali budovu od strechy až po podlahu - vykreslili jej problematiku z hľadiska Multikomfortu a riešení, ktoré ponúka Saint-Gobain so svojimi výrobkami.

“Účasť, zameranie návštevníkov a ich spätná väzba na akciu nám napovedajú, že ide o podujatie, ktoré sa na Slovensku dostalo po minuloročnom úspechu do povedomia odbornej verejnosti. Rozhodne si želáme, aby sa Saint-Gobain Fórum stalo na Slovensku tradíciou a už teraz premýšľame nad ďalšími zaujímavými témami, ktoré môžeme rozpracovať,“ hovorí Vladimír Balent (ISOVER), moderátor a jeden z prednášajúcich odborníkov na Saint-Gobain Fóre 2017.