O NÁS

Skupina Saint-Gobain na Slovensku

Na Slovensku pôsobí spoločnosť Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., už od roku 1995. Aktuálne ju tvorí jedna spoločnosť, ktorá zastrešuje 8 obchodných značiek, 3 výrobné závody a má viac ako 260 zamestnancov. Obrat v roku 2023 bol na úrovni 94 mil. eur.

 

Na čo môžeme byť pyšní?

➜  Sme jedným z najväčších regionálnych zamestnávateľov.

➜  Patríme k najviac inovatívnym spoločnostiam sveta.

Mapa SG 2024
Saint-Gobain na Slovensku

 

Image
Grow&Impact

Naša stratégia

Image
Making the world better home

Naše poslanie

Image
Zodpovedny zamestnavatel

Zodpovedný zamestnávateľ

Naše značky

Description

Celkom ich máme 8 v 3 výrobných závodoch

Description
Vyvíja, vyrába a dodáva akustické výrobky a systémy, ktoré prispievajú k dobrému pracovnému prostrediu tým, že zvyšujú pohodlie, celkový komfort a výkony ľudí.
Description
Ponúka najširší sortiment tepelných, zvukových a protipožiarnych izolácií v tej najvyššej kvalite na slovenskom trhu: produkty z čadičovej a zo sklenej vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrénu a doplnky pre systémové izolačné riešenia.
Description
Špecializuje sa na systémy suchej výstavby. Ponúka široký sortiment moderných sadrokartónových dosiek novej generácie, suché podlahy, sadrové omietky a stierky a príslušenstvo.
Description
Dodáva kompletný sortiment pre vodovodné a kanalizačné siete, priemyselné a požiarne rozvody, závlahy a zasnežovacie systémy. Ponuka zahŕňa trubky, tvarovky, tesniace a zámkove spoje, armatúry, diaľničné poklopy, mriežky, a odvodňovacie systémy.
Description
Špecializuje sa na výrobu laminovaných bezpečnostných automobilových skiel, a to čelné vyhrievané, antireflexné sklá, sklá odrážajúce tepelné žiarenia, sklá s integrovanou anténou či sklá so špeciálnou akustickou fóliou, zadné laminované sklá a panoramatické strešné zasklenia.
Description
Výrobca vysokokvalitných fasádnych zatepľovacích, balkónových a sanačných systémov, tenkovrstvových, minerálnych, štukových, tepelnoizolačných a sanačných omietok, náterov, mált na murovanie, lepiacich a výstužných mált, vyrovnávacích a samonivelačných podlahových hmôt vrátane ich povrchových úprav, lepidiel na obklady a dlažby a materiálov na sanáciu betónu.
Description
Vyrába a ponúka rôzne typy stavebného skla. Vyrába vysokovýkonné a inovatívne sklá pre každý dom, byt alebo vaše pracovisko, pre všetky priestory, kde sa vyžaduje pohodlie a bezpečnosť. Ponuka skiel pre zákazníkov je rozdelená do troch hlavných oblastí: fasády, okná a interiérový dizajn.
Description
V-systém elektro, s.r.o., sa špecializuje na udržateľné riešenia v nízkoenergetických stavbách. Medzi jej produkty patrí najmä riadené vetranie s rekuperáciou, podlahové vykurovanie, fotovoltaické panely či ochrana proti námraze a zamŕzaniu.

Naše riešenia

Image
Materiály pro stavebnictví

Materiály pre stavebníctvo

Image
Sekurit banner

Materiály pre
priemysel

Saint-Gobain vo svete

História Skupiny Saint-Gobain