ISOVER získal ocenenie Slovak Superbrands Award 2020

ISOVER získal ocenenie Slovak Superbrands Award 2020

 

Slovenskí spotrebitelia a Odborná porota Brand Council rozhodli o udelení Slovak Superbrands Award 2020 pre najlepšie značky v segmente B2C. Do elitnej skupiny značiek s pečaťou kvality Superbrands sa tak zaradila aj značka ISOVER. Gratulujeme!

Slovenskí spotrebitelia a komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila našej značke ISOVER cenu Slovak Superbrands Award 2020. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.
 
O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina s Brand Council na základe prieskumu, zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK. Členmi poroty sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

 

Medzinárodný program Superbrands

Program Superbrands vznikol pred viac ako dvadsiatimi rokmi vo Veľkej Británii.

Marketingoví a komunikační odborníci si stanovili dva ciele:

  • uviesť do stredu pozornosti mimoriadne silné značky
  • prezentovať ich ďalším spoločnostiam, ktoré by sa rady rozvíjali a učili.

Odvtedy získal program celosvetové uznanie a dnes je program Superbrands uznávaný ako rešpektované ocenenie v 90. krajinách na piatich kontinentoch. Komisia Brand Council ma pri udeľovaní cien kľúčovú úlohu, preto sa jej členmi môžu stať len poprední, vysoko uznávaní experti.