KARIÉRA

Sme svetoví, ale súčasne ľudia ako vy

Ikona MÍSTO
Nadnárodné zázemie, lokálny manažment

Skupina Saint-Gobain nám zaručuje istotu a európske štandardy, ale súčasne nám dáva voľnosť. Sami si určujeme lokálne smerovanie značiek.

Logo Saint-Gobain
Viac ako 350 rokov skúseností

Len máloktorá spoločnosť sa môže pochváliť takou dlhoročnou stabilitou – sme na trhu už viac ako 350 rokov. U nás sa o budúcnosť báť nemusíte.

Ikona SRDCE
Spolu nás to baví

V Saint-Gobain vieme, že spolupráca a spoločné ciele sú veci, ktoré nás posúvajú. Stretávame sa nielen v práci a vieme sa spolu aj zabaviť. Či už ide o teambuildingy, dni zdravia, dni otvorených dverí, dobrovoľnícke akcie alebo vianočný večierok.

Benefity pre vás

Či už na pracovisku alebo mimo neho, vždy budete mať našu podporu.
Nezáleží ani na tom, či je pre vás dôležitejší šport, čas s rodinou alebo osobný rozvoj.
V našom systéme benefitov si každý nájde to svoje.

U nás môžete počítať s…

… pestrou pracovnou náplňou, prostredím, v ktorom sa budete cítiť dobre a s kolegami, ktorí sa stanú vašimi „parťákmi“ aj mimo práce.

 

 ➔  Dlhodobo patríme medzi svetových TOP zamestnávateľov, máme pracovné pozície pre ľudí z rôznych regiónov, s rôznymi záujmami, odbornými znalosťami i rokmi praxe.

 

 ➔  Navyše vyrábame produkty, ktoré zlepšujú svet a prispievajú k pohodliu ľudí, takže naši zamestnanci môžu byť na svoju prácu hrdí.

Top employer - Global

TOP Employer Global

Získavajú spoločnosti, ktoré sú certifikované minimálne v 20 krajinách a na viacerých kontinentoch. Spoločnosť Saint-Gobain bola ôsmym rokom v rade certifikovaná ako „Top Employer Global“.

Zistiť viac

Zodpovedný zamestnávateľ

Zodpovedný zamestnávateľ

Program „Zodpovedný zamestnávateľ“ je nástroj na podporu zavádzania efektívneho systému riadenia ľudských zdrojov a na zlepšovanie pracovných podmienok u zamestnávateľov v Slovenskej republike.

Zistiť viac

NEJzamestnávateľ

Najzamestnávateľ

Naša spoločnosť sa umiestnila v prestížnej ankete o najatraktívnejšieho zamestnávateľa – Najzamestnávateľ 2022 v odvetví stavebníctvo, ktorú každoročne, už jedenásty rok, vyhlasuje spoločnosť Profesia, v prvej desiatke.

Zistiť viac

Ďalšie dôvody, prečo sa pridať k nám:

Logo Saint-Gobain
Viac ako 350 rokov skúseností

Spoločnosť Saint-Gobain vznikla v roku 1665, takže existuje už viac ako 350 rokov. Na svete nie je mnoho firiem, ktoré by v čase prosperovali tak dobre ako tá naša.

Ikona RŮST LIDÍ
Pomôžeme vám rásť

Dnes skladník, zajtra vedúci zmeny. U nás máte príležitosť sa vypracovať a my vás v tom podporíme. K dispozícii máme celý rad kurzov rôzneho zamerania.

Staráme se o zdravie
Staráme sa o zdravie

Zamestnancom hradíme úrazové poistenie, ktoré kryje pracovné aj mimopracovné aktivity, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždňov, kdekoľvek na svete.

S nami budete vynálezcom

Inovácie máme v krvi. Každý rok predstavíme zhruba 400 patentov, čím samozrejme upevňujeme svoju pozíciu na trhoch, kde pôsobíme. A vy budete pri tom. 

Ikona DIVERSITY
Sme fér

Podporujeme jedinečnosť každého z nás. Snažíme sa mať v tíme dostatok žien aj mužov, mladších aj starších ročníkov a nikoho neodmietame kvôli veku alebo pohlaviu.

Spolupracujeme so školami
Spolupracujeme so školami

Máme trainee program pre študentov a absolventov, organizujeme prednášky aj konferencie na vysokých školách a stredoškolákom umožňujeme získať u nás prax.

Títo ľudia môžu byť vaši kolegovia

Pridajte sa k nim. Tešíme sa na vás!