Spoločnosť V-systém elektro súčasťou Skupiny Saint-Gobain

V-systém

 

Spoločnosť V-systém elektro s.r.o., ktorá sa špecializuje na udržateľné riešenia v nízkoenergetických stavbách.

Spoločnosť V-systém elektro s.r.o., ktorá sa špecializuje na udržateľné riešenia v nízkoenergetických stavbách, sa od 1. júla tohto roku stala súčasťou Skupiny Saint-Gobain, lídra na globálnom trhu stavebných materiálov. Skupina si od akvizície sľubuje najmä rozšírenie svojho súčasného portfólia o nové riešenia, ktoré zapadajú do jej dlhodobej vízie udržateľného stavebníctva. Pre V-systém elektro spojenie predstavuje príležitosť ďalšieho rozvoja a rastu v nadnárodnom meradle.

Spoločnosť V-systém elektro pôsobí na českom a slovenskom trhu už viac ako 20 rokov a medzi jej produkty patrí najmä riadené vetranie s rekuperáciou, podlahové vykurovanie, fotovoltaické panely či ochrana proti námraze a zamŕzaniu. 

„Služby, ktoré poskytujeme trhu, plánujeme rozšíriť v oblasti užšieho prepojenia s produktmi z globálneho portfólia Saint-Gobain. Vďaka tomu budeme schopní klientom ponúknuť premyslenejšie a komplexnejšie služby a dodávky, postavené na mnohoročných skúsenostiach s energeticky udržateľnými budovami", hovorí Jan Pešout, výkonný riaditeľ a konateľ firmy.