Kvalitnejšie priestory pre učiteľov a žiakov

Saint-Gobain skolstvo

 

Podobne ako iné oblasti nášho života aj školstvo prechádza dynamickými zmenami. Tieto zmeny sa v sebe pokúšajú obsiahnuť viaceré nové vzdelávacie koncepty a mnohé z nich sa premietajú priamo do školských priestorov a budov, napríklad Future Classroom Lab – trieda 21. storočia.

Sektor školstva bol dlho zanedbávaný. V poslednom období sa realizovalo relatívne mnoho rekonštrukcií školských budov s cieľom zvýšiť ich energetickú efektívnosť. Pri zateplení fasád či striech a výmene okien, častokrát nezostal priestor na riešenie kvality vnútorného prostredia, ktorá ovplyvňuje životy učiteľov a žiakov asi najviac.

Vzhľadom na to, že viac ako 90% času trávime v interiéri, je našou prioritou poskytnúť školám a triedam najvyššiu možnú úroveň kvality vnútorného prostredia.

Práve preto sme spolu s ostatnými značkami skupiny Saint-Gobain spracovali odporúčané riešenia pre sektor školstva. Nájdete tu riešenia, ktoré riešia problémy s akustikou, odolnosťou proti požiaru a mechanickému poškodeniu, ale taktiež riešenia pre vlhké priestory a priestory so zvýšenými požiadavkami na hygienu. 

Stiahnite si našu novú brožúru a presvedčte sa o kvalite našich riešení.