Weber na veľtrhu CONECO 2015

Homepage pridané 11. marca, 2015


Spoločnosť Saint-Gobain Weber, dlhoročný výrobca a dodávateľ kontaktných zatepľovacích systémov na Slovensku, predstavila na tohtoročnom veľtrhu CONECO 2015 úplne nový koncept prezentácie.

Pre návštevníkov bola pripravená zaujímavá expozícia vo forme „Weber staveniska“, kde bolo možné vidieť na ôsmych stanovištiach rôzne praktické ukážky spojené s prezentáciou našich produktov, ako aj našich parnterov.

Množstvo pozitívnych ohlasov zaznamenali najmä stanovištia, kde bolo možné vidieť:

-          ukážku rezu drevodomu s poradenskou činnosťou od odborníkov v danej oblasti,

-          predvádzanie osadenia a ťahových skúšok kotiev našimi partnermi,

-          praktickú ukážku systému weber.bienie - strojové vylievanie samonivelizačnej hmoty, ktorý zrýchľuje samotnú aplikáciu a zároveň znižuje počet pracovníkov potrebných na prácu,

-          ukážku postupu realizácie kontaktného zatepľovacieho systému weber.therm, 

-          aplikácie dekoratívnych a dizajnových omietok a náterov, ktoré sa tešili veľkému záujmu zo strany návštevníkov.

Okrem bohatého programu praktických ukážok a aplikácií bola pripavená aj poradenská činnosť pre živnostníkov, bytové družstvá a architektov.

Spoločnosť Saint-Gobain Weber predstavila na veľtrhu aj viacero noviniek, ktoré boli zapojené do súťaže veľtrhu. Nami odprezentovaný exponát weber biene, inovatívny systém pre aplikáciu samonivelizačných hmôt, získal ocenenie Zlatá plaketa CONECO 2015.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Saint-Gobain má svoju Nadáciu?

V roku 2008 založila spoločnosť Saint-Gobain nadáciu pod názvom Saint-Gobain Initiatives Foundation. Cieľom je v spolupráci s neziskovými organizáciami pomáhať mladým nezamestnaným a skvalitňovať bývanie ľudom v núdzi. K dnešku je po celom svete viac ako 200 projektov v 48 krajinách sveta a Nadácia ročne investuje do týchto projektov 1 milión eur. V Čechách bol v roku 2014 úspešne dokončený projekt Květná zahrada.