Weber biene, inovatívny systém pre podlahárov

Homepage pridané 30. mája, 2015


Spoločnosť Saint-Gobain Weber je jedným z popredných výrobcov stavebných materiálov. Ponúka tepelnoizolačné a podlahové systémy, fasády, lepidlá na obklady a dlažby a pod. Tieto materiály poznajú zákazníci v 49 krajinách v Európe, Južnej Amerike a Ázii. Spoločnosť v súčasnosti predstavuje novú technológiu s názvom weber biene. Je to inovatívny systém strojového vylievania samonivelizačnej hmoty, ktorý urýchľuje samotnú aplikáciu a zároveň znižuje počet pracovníkov potrebných na vykonanie prác.

„Zvyšujte svoj obrat s každou odpracovanou hodinou.“

Zákazníci na systéme weber biene ocenia najmä jednoduchosť a rýchlosť jeho prípravy, ako aj komfort pri práci v bezprašnom prostredí. Táto novinka vo svete podláh získala prestížne ocenenie Zlatá plaketa CONECO 2015. Celý systém weber biene pozostáva z nasledovných častí: hriadeľ, miešačka, čerpadlo, motor, mixér, pumpa a hadice, ktoré sa pohodlne zmestia do kufra osobného auta. Samotný materiál sa dodáva v kartónovej krabici s hmotnosťou 800 kg. Z jedného balenia samonivelizačnej hmoty sa zrealizuje až 250 m2 pri hrúbke 2 mm.

Rovnaká práca za polovičný čas

• efektívny
– ideálny prietok pre aplikáciu samonivelizačných hmôt
– aplikácia pohodlne a v stoji
– ľahká manipulácia s materiálom
– dokonale zladený systém
• úspora času
– iba 15 minút na prípravu
– bežné pripojenie vody a energie (220 voltov)
– až 250 m² za 2 hodiny
• ďalekosiahly
– možnosť aplikácie do výšky niekoľkých poschodí

• šikovný

– kompaktný a výkonný stroj
– ideálne pre malé stavenisko od cca 75 m²
• čistý
– žiadny prach, málo odpadu

 

Prečo si zvoliť systém weber biene?

  1. 1. Jednoduchá inštalácia
    Weber biene, to je jednoduchosť. Na jeho prevádzku úplne stačí 220 voltov z domácej zásuvky a bežné pripojenie na vodu. Systém je optimálne pripravený na použitie už do 15 minút.

  2. 2. Pohodlie pri práci
    Weber biene uľahčuje prácu. Ovláda sa na diaľku, materiál je vždy dokonale zmiešaný s vodou privádzaný čerpadlom k miestu vylievania. Bez námahy a v stoji, len dvaja ľudia stačia na aplikáciu samonivelizačnej hmoty.

  3. 3. Efektívne spracovanie objednávok S weber biene je možné práce vykonávať takmer dvakrát rýchlejšie, ako pri ručnej aplikácii. Kompaktný a výkonný stroj a technológia tiež umožňujú vykonávať práce do výšky niekoľkých poschodí. Technológia zvyšuje ziskovosť dokonca aj pri aplikácii menších plôch.
Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že ISOVER vyrába ekologicky?

ISOVER na Slovensku vyrába expandovaný polystyrén a ten sa predáva v rámci distribučnej siete stavebnín na Slovensku, ale aj v zahraničí. Tam ale ich spolupráca nekončí. So svojimi obchodnými partnermi naďalej komunikuje a sleduje, kde sú výrobky z EPS namontované. Všetok nespotrebovaný polystyrén naspäť zbierame a vďaka modernej technológii z neho vyrábame iné výrobky, alebo zapracovávame späť do výroby EPS. ISOVER má za cieľ vyzbierať viac nespotrebovaného polystyrénu ako vznikne pri realizácii stavieb z jeho výrobkov.