Vlastný vývojový projekt na Slovensku

Homepage pridané 13. mája, 2016


Spoločnosť Saint-Gobain Weber predstavila svojim zákazníkom nový produkt weber.pas dizajn betón, ktorý vznikol v našom vývojovom centre v Bratislave. Ide o dekoratívnu, jemnozrnnú, pastovitú omietku.

Pomocou materiálu weber.pas dizajn betón je možné vytvoriť hladký povrch, rovnako tak je možné povrch „modelovať“ alebo imitovať vzhľad odlievaného betónu - pohľadového betónu (obrázok).

 

Weber.pas dizajn betón sa zvyčajne nanáša v dvoch, maximálne 1,5 mm hrubých vrstvách. Pokiaľ chceme docieliť úplne hladký povrch, druhú vrstvu omietky prebrúsime. Po prebrúsení sa, pochopiteľne, farebný odtieň čiastočne zmení, čo sa prejaví ako neopakovateľné, jedinečné stvárnenie plochy. Omietka má zvýšenú odolnosť voči zachyteniu mikroorganizmov na jej povrchu, je pripravená k priamemu použitiu v širokej škále farieb. Takýto atraktívny, moderný vzhľad docielite na rôznych minerálnych podkladoch (betón, stierky, minerálne omietky) a ETICS (vonkajší tepelnoizolačný kontaktný systém).

Viac tu: http://www.weber-terranova.sk/omietky-a-natery/produkty/dekorativne-a-dizajnove-omietky-a-natery.html

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že materiálmi ISOVER je izolovaný každý piaty dom v USA?

Isover je najväčším svetovým výrobcom izolácií s spôsobnosťou a výrobnými závodmi po celom svete. Ak by sme zaparkovali plne naložené kamióny i s vlečkami materiálom Isover, ktorý sa vyrobí v priebehu jedného roku v Českej republike, obsadili by sme všetky diaľnice a rýchlostné komunikácie v Českej republike od Aš po Ostravu, v oboch smeroch.