TICHO, PROSÍM! - Saint-Gobain Fórum o Akustike 2016

Homepage pridané 19. októbra, 2016


Skupina Saint-Gobain, globálny líder na trhoch udržateľného bývania zorganizovala túto jeseň prvý ročník odborných konferencií určených pre architektov, projektantov, stavebné firmy a ostatných profesionálov zo sféry stavebníctva.

Konferencie boli zamerané na problém akustiky. Tému Saint-Gobain považuje za neustále naberajúcu na aktuálnosti, preto svojimi výrobkami už teraz ponúka množstvo komplexných riešení.
Jednotlivé témy pripravených seminárov vzišli zo stavebnej a projektovej praxe a sú podložené dlhoročnými skúsenosťami z výskumu, vývoja, projektovania, prípravy a realizácie stavieb. Problematikou akustiky a ich praktického riešenia previedli účastníkov zástupcovia spoločnosti Saint-Gobain, divízii Rigips, ISOVER, Weber, Ecophon a Glassolutions Nitrasklo. Program konferencie účastníkom ponúkol nie len hlboký náhľad do problémov akustiky a ich praktického riešenia ale i priestor na diskusiu s odborníkmi.

Kompletnú tlačovú správ z akcie nájdete TU.

 

Špeciálne pre účely seminárov bola vydaná publikácia Saint-Gobain o Akustike, ktorú si je možné
stiahnuť TU.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Technická akadémia Rigips pomáha každému, kto rekonštruuje alebo stavia?

Technická akadémia Rigips vznikla na základe myšlienky orientovať sa na tých, ktorí to najviac potrebujú. Teda ľudí, ktorí pracujú so systémami Rigips a technická pomoc im príde vhod. Ak však potrebujete okamžitú pomoc pri práci s našimi systémami, radi vám pomôžeme bez ohľadu na to, či ste montážnik, projektant, alebo iba prerábate či staviate dom.