Pridané 12. August, 2016
Dňa 26. júla spoločnosť Saint-Gobain Weber v Bratislave slávnostne otvorila nové laboratórium kontroly kvality, výskumu a vývoja (R&D). Otvorenia sa zúčastnili Martin Greguš, Frank Hasselbarth, Udo Dudda, Benjamin Cadiou a kolegovia z tímov R&D a nákupu zo Slovenska, Českej Republiky a Maďarska.

Martin Greguš vo svojom otváracom príhovore zdôraznil: „Nové laboratórium umožní kolektívu R&D prejsť od kontrolných a skúšobných činností aj k samostatnému vývoju nových výrobkov, k zlepšeniu vlastností a optimalizácii výrobných nákladov existujúcich výrobkov, ktoré sú v súčasných obtiažnych trhových podmienkach jedným z kľúčových pilierov udržateľnosti výsledkov našej spoločnosti.“

 

Laboratórium tvorí centrálna miestnosť, dve miestnosti pre ošetrovanie vzoriek a kancelária. Je vybavené potrebným skúšobným zariadením určeným pre všetky segmenty výroby. Toto laboratórium poskytuje spoločnosti Saint-Gobain Weber potrebné vybavenie na udržanie vysokej výkonnosti a kvality svojich produktov s možnosťou inovatívnych riešení pre miestny trh.

 

Prajeme celému R&D tímu veľa úspechov vo všetkých projektoch.