SELEKTOR – výber konštrukcií Rigips

Homepage pridané 18. apríla, 2017


Na základe zvyšovania technickej podpory v oblasti suchej výstavby prináša divízia Rigips, patriaca do koncernu Saint-Gobain, inovatívny nástroj SELEKTOR – výber konštrukcií.

 

Čo predstavuje SELEKTOR – výber konštrukcii?

SELEKTOR – výber konštrukcii predstavuje digitálnu verziu Atlasu Suchej Výstavby. Tento nástroj umožňuje architektom, projektantom, montážnikom či koncovým zákazníkom vyhľadávať na základe parametrov certifikované konštrukcie suchej výstavby Rigips. Uľahčuje a zrýchľuje vyhľadávanie konštrukcií Rigips.

 

Ako používať SELEKTOR? 

Po kliknutý na ikonu „SELEKTOR – výber konštrukcii“ na webovej stránke www.rigips.sk sa zobrazí Selektor, ktorý ma dve hlavné zobrazovacie polia a to: vyhľadávacie pole a zobrazovacie pole.

SELEKTOR umožňuje vyhľadávanie konštrukcií podľa kódu ID alebo na základe parametrov (akustika, požiar, vlhkosť, ...).

 

Pre viac informácii o nástroji, SELEKTOR – výber konštrukcií, sa môžete obrátiť na autora, ktorý pracuje ako technický špecialista v divízii Rigips.

 

Mário Juščík

0903 253 659

mario.juscik@saint-gobain.com

technickyservis@rigips.sk

 

www.rigips.sk

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že história spoločnosti Weber sa začína písať v roku 1893?

Fasády nespočetného množstva obytných domov, kostolov a dobových stavieb boli v tej dobe vytvorené zo šľachtených omietok a niektoré je možné na území Českej republiky vidieť ešte dnes! Ruprechtické námestie, Liberec 14, suchá omietková zmes TERRANOVA PUTZ, rok 1914.