SAINT-GOBAIN YEARBOOK 2016

Homepage pridané 24. februára, 2017
Objavte najvýraznejšie momenty minulého roka v ročenke 2016.

 

Skupina po 40 rokoch zmenila svoje logo. Táto zmena je reakciou na dynamicky sa meniaci svet, správanie ľudí, potrebu udržateľného rozvoja a výstavby. Vďaka digitalizácii sa mení aj správanie zákazníkov a ich potreby. Rastie dopyt po kvalite a udržateľnosti. Naša skupina musí na tieto fakty reagovať, aby udržala krok s dobou.

Naše materiály kombinujú pohodlie, udržateľnosť a vývojové centrá po celom svete. Už teraz pracujeme na lepších produktoch, ktoré nás v blízkej budúcnosti obklopia.

Náš koncept Multi-komfortných domov, ktoré šetria peňaženku aj prírodu, zároveň kladú vysoký dôraz na kvalitu života obyvateľov sú cestou, po ktorej chceme ísť.

 

“AT SAINT-GOBAIN,
WE ARE COMMITTED TO
CONSTANTLY INNOVATING
TO MEET INDIVIDUALS’ DAILY
EXPECTATIONS, WHEREVER
THEY LIVE, WHILE THINKING
ABOUT THE FUTURE OF
ALL OF US.”

Pierre-André de Chalendar, CEO Saint-Gobain  

 

Okrem iného sme sa v minulom roku ako skupina zaradili do Dow Jones Sustainability indexu a patríme tak medzi tri najvýznamnejšie spoločnosti. Taktiež sme dlhodobo partnerom COP21. 

 

Viac zaujímavostí nájdete v Saint-Gobain Yearbook2016.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že sadrokartónová doska divízie Rigips bola zapísané do Guinnessovej knihy rekordov?

Vo výrobnom závode Rigips v Horných Počaplech bola v roku 2011 vyrobená obria sadrokartónová doska s rozmermi 12,05 × 1,25 m. Rekord bol oficiálne odovzdaný do českej databanky rekordov a následne získal taktiež certifikát Guinness World Records za najväčšiu sadrokartónovú dosku na svete.