Saint-Gobain Weber prináša pre priaznivcov behu a farieb „Crazy colors run“

Homepage pridané 15. júla, 2016


Naša spoločnosť je generálnym partnerom najfarebnejšieho a najbláznivejšieho behu tohto leta s príznačným názvom Crazy colors. Bláznivé a pestrofarebné behy sa uskutočnia v troch slovenských mestách.

Štartujeme dňa 6. 8. 2016 v Bratislave na dostihovej dráhe v Petržalke, 20. 8. 2016 v Poprade a 11. 9. 2016 v metropole východu Košiciach v rámci otváracieho ceremoniálu „Košice európske mesto športu 2016“

 
Bežci si budú môcť v jednotlivých mestách vychutnať jedinečný pestrofarebný beh na 5 km dlhej trati so 4 farebnými zónami, v ktorých ich čaká to pravé farebné šialenstvo vo forme obsypávania práškovými farbami. Okrem skvelej zábavy bude na trati v každom meste pripravený bohatý sprievodný program ako aj after party s rádiom Europa 2.

 
Bežeckému tímu Weber držíme palce!

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že sklo môže byť použité nielen ako súčasť priehľadných konštrukcií, ale tiež ako konštrukčný a nosný materiál?

GLASSOLUTIONS vám dodá celosklenené schody, kde hornú vrstvu tvoria špeciálne k tomu určené ornamentné a satinované sklá s protišmykovým povrchom, ktorý už nepotrebuje ďalšie úpravy a spĺňa tieto náročné protišmykové kritériá, ktoré zaistia vašu bezpečnosť a zamedzia pošmyknutiu.