Saint-Gobain Weber hlavným generálnym partnerom KOBD 2015

Homepage pridané 27. novembra, 2015


V dňoch 25. - 27.11.2015 sa v Grand Hoteli Permon v Podbanskom uskutočnil 9. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Komplexná obnova bytových domov 2015, ktorá sa v odbore stavebníctva stala pojmom a každoročnou tradíciou.

Nosnou témou tohto ročníka bola „Manuál stavebných, technologických a energeticky efektívnych riešení“, ktorej sa venovali odborníci z ministerstiev, univerzít, finančných inštitúcií a firiem z praxe, venujúcim sa všetkým oblastiam obnovy bytových domov, správcovských spoločností, bytových družstiev, bytových podnikov a združení.

Konferencia je vynikajúcou platformou pre vzdelávanie, networking a nadväzovanie nových obchodných vzťahov a stala sa najväčšou konferenciou tohto druhu na Slovensku. Organizátorom odbornej konferencie je Združenie pre podporu obnovy bytových domov.
Saint-Gobain Weber bol opäť hlavným generálnym partnerom spolu so Slovenskou sporiteľnou.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že sadra je historický, a pritom veľmi moderný materiál?

Sadrovec je prírodný materiál, minerálna hornina, ktorú obsahuje zemina. V stavebníctve nachádzal široké uplatnenie už pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Dokázalo sa tak, že je to nielen trvanlivý, ale tiež bezpečný a ľahko použiteľný materiál. Starí Egypťania používali sadrovec pri stavbe Cheopsovej pyramídy. Dnes je sadrovec základnou surovinou pri výrobe produktov Rigips.