Saint-Gobain Weber hlavným generálnym partnerom KOBD 2015

Homepage pridané 27. novembra, 2015


V dňoch 25. - 27.11.2015 sa v Grand Hoteli Permon v Podbanskom uskutočnil 9. ročník medzinárodnej odbornej konferencie Komplexná obnova bytových domov 2015, ktorá sa v odbore stavebníctva stala pojmom a každoročnou tradíciou.

Nosnou témou tohto ročníka bola „Manuál stavebných, technologických a energeticky efektívnych riešení“, ktorej sa venovali odborníci z ministerstiev, univerzít, finančných inštitúcií a firiem z praxe, venujúcim sa všetkým oblastiam obnovy bytových domov, správcovských spoločností, bytových družstiev, bytových podnikov a združení.

Konferencia je vynikajúcou platformou pre vzdelávanie, networking a nadväzovanie nových obchodných vzťahov a stala sa najväčšou konferenciou tohto druhu na Slovensku. Organizátorom odbornej konferencie je Združenie pre podporu obnovy bytových domov.
Saint-Gobain Weber bol opäť hlavným generálnym partnerom spolu so Slovenskou sporiteľnou.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že výrobky Weber sú použité na mnohých známych novostavbách?

Komplex polyfunkčného areálu povýšil typologickú kategóriu nákupného centra na architektúru. Získal certifikát LEED SILVER ako prvý multifunkčný celok. V roku 2013 získal hlavnú cenu Stavba roka, ako aj cenu Slovenskej komory stavebných inžinierov za najlepšie projektové riešenie stavebného diela.