Saint-Gobain Slovensko víťazom Leading HR Organisation 2016

Homepage pridané 24. novembra, 2016


16. novembra 2016 prebehol v Bratislave v poradí už piaty ročník slávnostného udeľovania ocenení Leading HR Organisation – súťaže, ktorá oceňuje firmy s najefektívnejším riadením ľudských zdrojov a najlepšími praktikami v oblasti personálneho manažmentu na Slovensku.

Ceny udeľuje poradenská spoločnosť PwC. Základom tejto súťaže je štúdia HR Controlling, ktorú spoločnosť PwC Slovensko realizuje každý rok. Ukazovatele, ktoré určili konečných víťazov, spadajú do štyroch oblastí:

·         HR Leading,

·         HR Lagging,

·         Organizačná štruktúra,

·         Produktivita a financie,

Sledované indikátory popisujú systém vzdelávania a rozvoja zamestnancov, množstvo kariérnych príležitostí vo firme, štruktúru a konkurencieschopnosť systému odmeňovania, efektívnosť procesu náboru a výberu, mieru absencie a fluktuácie zamestnancov, atraktivitu zamestnávateľa na trhu práce, organizačnú štruktúru a celkovú produktivitu.

Celkovo bolo ocenených šesť firiem zo sektorov bankovníctva, energetiky, poisťovníctva, automobilového priemyslu, informačných technológií a sektor výroby. V sektore výroby sa stala víťaznou práve spoločnosť Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že na tvorbu nového vzorkovníka farieb omietok a náterov weber color line bolo celkovo potrebných

11 000 kg omietok na fyzické vzorky (315 odtieňov) 3 000 m2 podkladového kartónu na samotné natiahnutie vzoriek 190 000 ks narezaných vzoriek 10x10 cm 25 pracovníkov Saint-Gobain Weber a viac ako 100 odborných externých spolupracovníkov 79 pracovných dní / 3,5 mesiaca 23 000 nových kariet v SAP a receptúr?