Pridané 13. Apríl, 2017
Komisia expertov programu Slovak Superbrands udelila spoločnosti ISOVER cenu Slovak Business Superbrands Award 2017. ISOVER sa tak opätovne zaradil do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky.

 

Titul Superbrands je znakom špeciálneho postavenia a uznania vynikajúcej pozície značky na lokálnom trhu. Získavajú ho značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah.

 

Zisk pečate Superbrands je podmienený úspechom vo viackolovom výberovom procese. Do programu Superbrands nie je možné prihlásiť sa. Pri nominácii sa vychádza z databázy všetkých obchodných trade-mark značiek. Následne je vytvorený zoznam kandidátov, ktorí sú podrobení spotrebiteľskému prieskumu – realizovanému spoločnosťou GfK - ktorá na základe známosti a obľuby jednotlivých značiek zúži výber na semifinalistov. O konečnom pridelení ocenenia následne rozhoduje komisia Brand Council.

 

Program Superbrands obnovil svoje pôsobenie na Slovensku v roku 2013. Od roku 2014 sú značky vyhodnocované nielen v kategórii spotrebiteľských ale aj v oblasti business (B2B) značiek. Spotrebiteľské a business Superbrands daného roka predstavujú absolútnu špičku medzi konkurenciou.

 

"Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach. Som rád, že sa nám cenu podarilo obhájiť i tento rok," hovorí Alexander Prizemin, marketingový riaditeľ spoločnosti. ISOVER sa stal takto ocenenou značkou už po druhý krát.

 

www.isover.sk