Pridané 1. Október, 2015
V prípade, že plánujete zatepľovať, dôležitým faktorom pri výbere vhodného materiálu je kvalita a spoľahlivosť výrobcu. Expandovaný polystyrén (EPS) je ideálnym zatepľovacím materiálom – má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti, je ľahký, takže nezaťažuje konštrukciu a výborne sa s ním manipuluje. Spoločnosť Isover však prikladá aj kvalitné služby a servis a garantuje kvalitu každého výrobku. Dátum / Issue date: 30.09.2015 Publikácia / Publication: mojdom.zoznam.sk

Kvalitu zaručuje viacnásobná kontrola


Polystyrén (EPS) je jedným z najpraktickejších zatepľovacích materiálov. Keďže 98 percent jeho zloženia tvorí vzduch, polystyrénové dosky sú extrémne ľahké. Zateplenie s EPS môže pri správnom postupe ušetriť domácnosti viac ako 50 percent nákladov na vykurovanie. Aby ste si mohli byť istý kvalitou produktu, výrobky Isover podliehajú viacnásobnej kontrole - monitoringu špecializovaného združenia a všetky várky podrobujeme aj interným skúškam. Preto si môžete byť istý, že každý výrobok, ktorý si od Isoveru kúpite, má všetky vlastnosti kvalitného EPS.


Za produktom by mali byť odborníci a servis


Kvalitný materiál treba vedieť správne použiť. Správna aplikácia kontaktného zatepľovacieho systému je takmer rovnako dôležitá, ako samotný materiál. Zateplenie je proces, do ktorého vstupuje množstvo premenných: materiál konštrukcie, tvar domu, ... . Jednou z najdôležitejších služieb pre zákazníka je práve preto rada odborníka. Nejde len o hrúbku zateplenia, ale aj o druh materiálu, ktorý je najvhodnejší pre konkrétnu časť domu. Preto Isover investuje do pravidelného školenia nielen vlastných zamestnancov, ale aj distribútorov po celom Slovenku. Takže ak zatepľujete, máte po ruke množstvo odborníkov, ktorí vám poradia nielen cez telefón, alebo e-mail, ale v prípade potreby vám poskytnú konzultáciu priamo na stavbe.


Kvalitu zaručuje viacnásobná kontrola Polystyrén (EPS) je jedným z najpraktickejších zatepľovacích materiálov. Keďže 98 percent jeho zloženia tvorí vzduch, polystyrénové dosky sú extrémne ľahké. Zateplenie s EPS môže pri správnom postupe ušetriť domácnosti viac ako 50 percent nákladov na vykurovanie. Aby ste si mohli byť istý kvalitou produktu, výrobky Isover podliehajú viacnásobnej kontrole - monitoringu špecializovaného združenia a všetky várky podrobujeme aj interným skúškam. Preto si môžete byť istý, že každý výrobok, ktorý si od Isoveru kúpite, má všetky vlastnosti kvalitného EPS. Za produktom by mali byť odborníci a servis Kvalitný materiál treba vedieť správne použiť. Správna aplikácia kontaktného zatepľovacieho systému je takmer rovnako dôležitá, ako samotný materiál. Zateplenie je proces, do ktorého vstupuje množstvo premenných: materiál konštrukcie, tvar domu, ... . Jednou z najdôležitejších služieb pre zákazníka je práve preto rada odborníka. Nejde len o hrúbku zateplenia, ale aj o druh materiálu, ktorý je najvhodnejší pre konkrétnu časť domu. Preto Isover investuje do pravidelného školenia nielen vlastných zamestnancov, ale aj distribútorov po celom Slovenku. Takže ak zatepľujete, máte po ruke množstvo odborníkov, ktorí vám poradia nielen cez telefón, alebo e-mail, ale v prípade potreby vám poskytnú konzultáciu priamo na stavbe.


Hľadajte referencie


Aby ste si boli istý správnym výberom, hľadajte referencie. Vyberte si značku, ktorá ponúka odskúšaný materiál na úspešných projektoch. Ako člen francúzskej spoločnosti Saint-Gobain sa Isover môže pochváliť medzinárodným know-how ako aj množstvom úspešných referenčných stavieb na Slovensku. Najnovšie napríklad prvým pasívnymbytovým domom na Slovensku – Zeleným átriom.


Viac informácií o polystyréne Isover nájdete na: www.polystyren.sk {R1}