Pridané 2. August, 2016
Skupina Saint-Gobain, svetový líder na trhoch udržateľného bývania Vás pozýva na konferencie s témou Akustika budov s názvom „TICHO, PROSÍM!“ Prvý ročník odborných seminárov je určený pre projektantov, architektov, stavebné firmy a ostatných profesionálov vo sfére stavebníctva. Dátum / Issue date: 01.08.2016 Publikácia / Publication: ASB.sk

Semináre sa zameriavajú najmä na problém akustiky. Táto téma neustále naberá na aktuálnosti a Saint-Gobain vďaka svojmu strategickému zameraniu a produktom už teraz ponúka nespočetné množstvo komplexných riešení. Téma konferencie vychádza zo stavebnej a projektovej praxe a je podložená dlhoročnými skúsenosťami z výskumu, vývoja, projektovania, prípravy a realizácie stavieb. Problematiku akustiky a ich praktického riešenia prednesú zástupcovia spoločností Rigips, Isover, Weber, Ecophon a Glassolutions Nitrasklo.


Na konferenciách odborne spolupracujú Prof. Ing. Peter Tomašovič, PhD. a Ing. Dušan Dlhý, PhD. Obaja pôsobia na Stavebnej Fakulte STU v Bratislave, a zároveň sú obaja členmi Slovenskej akustickej spoločnosti.


Viac informácií i možnosť zaregistrovať sa na konferenciu nájdete na www.sgforum.sk .


Konferencia je zaradená do systému Sústavného vzdelávania architektov.


Mediálnym partnerom Saint-Gobain Fóra 2016 sú časopisy Stavebné materiály a ASB.


Termíny a miesta konania:


27. 9. 2016 Košice, Hotel Double Tree by Hilton
30. 9. 2016 Bratislava, Hotel Tatra ****


Tešíme sa na stretnutie s Vami.


Kontakt:
Saint-Gobain Construction Products s.r.o.
Stará Vajnorská 139, 831 04 Bratislava
e-mail: sgforum@saint-gobain.com