Novinka na rýchle zateplenie povál

Napísali o nás pridané 16. marca, 2016

ISOVER STEPCROSS je názov nového systému na zateplenie podlahy nevykurovanej povaly Dátum / Issue date: 16.03.2016 Publikácia / Publication: Nový Čas Strana / Page: 7 Náklad / Circulation: 165000

ktorú plánujeme využívať napr. ako sklad, teda má po zateplení zostať pochôdzna. Systém pozostáva z nosných trámov a krížov z vysokopevnostného EPS a výplňovej izolácie zo sklenej vlny ISOVER. Ideálne je použitie izolácie ISOVER UNIROL PROFI, s vynikajúcimi tepelnoizolačnými vlastnosťami.
Podkladovú vrstvu tvorí parobrzda ISOVER VARIO®. Ako vrchná pochôdzna vrstva systému sa používajú napríklad OSB dosky, ktoré sa skrutkami upevňujú na montážne dosky lepené na nosné EPS trámiky. Na prepočet potrebného množstva všetkých komponentov slúži jednoduchá kalkulačka, ktorá je k dispozícii na stránke výrobcu.


***


Systém ISOVER STEPCROSS je možné zakúpiť aj on-line na www.isover-eshop-sk

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, čo znamenajú slová Saint-Gobain?

Saint-Gobain bola malá dedina, kde bola v roku 1692 otvorená skláreň na výrobu zrkadiel. V roku 1695 došlo rozhodnutím, kráľa k zlúčeniu tejto sklárne a sklárne, ktorej udelil kráľ Ludovít XIV. v roku 1665 patent na výrobu zrkadiel. Nová spoločnosť sa volala Manufacture des Glaces de Saint-Gobain.