Ľahšie, rýchlejšie, ekologicky - fasádna minerálna vlna CLIMA 034

Napísali o nás pridané 14. , 2016

Minerálna vlna na báze sklenenej vlny ISOVER CLIMA 034 má všetky pozitíva štandardnej minerálnej vlny, ako napríklad nehorľavosť, ale prináša aj niečo navyše. Dátum / Issue date: 14.09.2016 Publikácia / Publication: Eurostav Strana / Page: 15 Náklad / Circulation: 6000

V prvom rade je o polovicu ľahšia v porovnaní so štandardnou fasádnou minerálnou vlnou, čo z pohľadu aplikácie zatepľovacieho systému výrazne uľahčí prácu realizátorom a zároveň odľahčí aj samotnú konštrukciu budovy. Formát dosky je o 20 % väčší, čo znamená rýchlejšiu aplikáciu.
Nezanedbateľný je aj ekologický faktor - fasádna minerálna doska ISOVER CLIMA 034 je z 80 % vyrobená z recyklovaného skla.
www.isover.sk


Foto popis|

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Saint-Gobain vyrábal zrkadlá pre zámok vo Versailles?

V roku 1665, Ľudovít XIV., kráľ Slnka, a jeho minister financií, pán Colbert, udeľujú patent na výrobu zrkadiel a tým začínajú históriu Saint-Gobain. Každoročne navštívia zámok vo Versailles 4 milióny návštevníkov, aby mohli obdivovať 357 zrkadiel v Zrkadlovej sále, ktoré Saint-Gobain vyrobil ako jednu zo svojich prvých zakázok.