Montážne konferencie RIGIPS 2017

Homepage pridané 22. februára, 2017


Už tradične sa na začiatku roka „naštartujeme“ a počas 4 dní predstavíme najdôležitejšie veci na celý nastávajúci rok viac ako 800 montážnikom sadrokartónu a realizátorom omietok. Vždy je to najnáročnejší týždeň z celého roku ale súčasne je to aj najdôležitejší týždeň.

Už tradične sa na začiatku roka „naštartujeme“ a počas 4 dní predstavíme najdôležitejšie veci na celý nastávajúci rok viac ako 800 montážnikom sadrokartónu a realizátorom omietok. Vždy je to najnáročnejší týždeň z celého roka, ale zároveň aj najdôležitejší.

Od 31.1. do 3.2. sme navštívili 4 mestá s programom o novinkách a riešeniach Rigips: steny Habito – základné montážne zásady, povrchová úprava SDK, nový Atlas suchej výstavby a Rimano Liga Majstrov pre realizátorov omietok.

Prvýkrát tohto roku sme zaradili do programu právne poradenstvo a externého odborníka z oblasti požiarne ochrany objektov. Čím ďalej táto naša aktivita aj po obsahovej stránke naberá význam slova Konferencia. A v tomto smerovaní chceme pokračovať aj nasledujúce roky.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, čo je Glass Galery?

Je to showroom, ktorý poskytuje neobmedzené možnosti riešení interiérov a exteriérov zo skla, za pomoci našich špecialistov. Naše prvé dve Glass Galleries v Saint-Gobain vznikli v r. 2012 v Bratislave a v Nitre. Ďalšia vznikla v r. 2013 v Košiciach. Ich prínosom do spoločnosti je nárast obratu interiérových skiel až o 70 %.