Pridané 22. Február, 2017
Už tradične sa na začiatku roka „naštartujeme“ a počas 4 dní predstavíme najdôležitejšie veci na celý nastávajúci rok viac ako 800 montážnikom sadrokartónu a realizátorom omietok. Vždy je to najnáročnejší týždeň z celého roku ale súčasne je to aj najdôležitejší týždeň.

Už tradične sa na začiatku roka „naštartujeme“ a počas 4 dní predstavíme najdôležitejšie veci na celý nastávajúci rok viac ako 800 montážnikom sadrokartónu a realizátorom omietok. Vždy je to najnáročnejší týždeň z celého roka, ale zároveň aj najdôležitejší.

Od 31.1. do 3.2. sme navštívili 4 mestá s programom o novinkách a riešeniach Rigips: steny Habito – základné montážne zásady, povrchová úprava SDK, nový Atlas suchej výstavby a Rimano Liga Majstrov pre realizátorov omietok.

Prvýkrát tohto roku sme zaradili do programu právne poradenstvo a externého odborníka z oblasti požiarne ochrany objektov. Čím ďalej táto naša aktivita aj po obsahovej stránke naberá význam slova Konferencia. A v tomto smerovaní chceme pokračovať aj nasledujúce roky.