Montážne konferencie RIGIPS 2017

Homepage pridané 22. februára, 2017


Už tradične sa na začiatku roka „naštartujeme“ a počas 4 dní predstavíme najdôležitejšie veci na celý nastávajúci rok viac ako 800 montážnikom sadrokartónu a realizátorom omietok. Vždy je to najnáročnejší týždeň z celého roku ale súčasne je to aj najdôležitejší týždeň.

Už tradične sa na začiatku roka „naštartujeme“ a počas 4 dní predstavíme najdôležitejšie veci na celý nastávajúci rok viac ako 800 montážnikom sadrokartónu a realizátorom omietok. Vždy je to najnáročnejší týždeň z celého roka, ale zároveň aj najdôležitejší.

Od 31.1. do 3.2. sme navštívili 4 mestá s programom o novinkách a riešeniach Rigips: steny Habito – základné montážne zásady, povrchová úprava SDK, nový Atlas suchej výstavby a Rimano Liga Majstrov pre realizátorov omietok.

Prvýkrát tohto roku sme zaradili do programu právne poradenstvo a externého odborníka z oblasti požiarne ochrany objektov. Čím ďalej táto naša aktivita aj po obsahovej stránke naberá význam slova Konferencia. A v tomto smerovaní chceme pokračovať aj nasledujúce roky.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že zdravšie bývanie vás vyjde menej ako víkend na horách?

Ak na spálňu s rozmermi 4 x 4 x 2,6 m použijeme podhľad Activ´Air® (2,95 € x 16 m2), rozdiel oproti obyčajnému podhľadu bude iba 14 € – táto suma je konečná, a to na obdobie až 50 rokov!