Kniha referenčných stavieb Skvosty architektúry Saint-Gobain

350rokov pridané 31. mája, 2015


Pri príležitosti 350. výročia skupiny Saint-Gobain a 25. výročia pôsobenia spoločnosti Saint-Gobain Weber na Slovensku sme pripravili knihu referenčných stavieb pod názvom „Skvosty architektúry Saint-Gobain“ vo dvoch jazykových verziách, v slovenskom a anglickom jazyku.

Kniha obsahuje 24 stavebných projektov a 2 vesmírne projekty Saint-Gobain, ako aj ďalších 38 stavieb Saint-Gobain Weber z 31 krajín sveta, kde spoločnosť Saint-Gobain Weber pôsobí.

Jedinečná prezentácia významných a unikátnych stavieb zo Slovenska i celého sveta je určená najmä pre architektov, ktorí sa radi nechávajú unášať fantáziou a úžasnými tvarmi, ako aj pre developerov a veľké zahraničné projektové spoločnosti zameriavajúce sa na nové rezidenčné a administratívne projekty.

Kniha je akýmsi spojením medzi typickými produktmi pre Saint-Gobain Weber – ETICS, omietky a dlažby a sklom typickým pre Saint-Gobain z pohľadu architektov.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že zdravšie bývanie vás vyjde menej ako víkend na horách?

Ak na spálňu s rozmermi 4 x 4 x 2,6 m použijeme podhľad Activ´Air® (2,95 € x 16 m2), rozdiel oproti obyčajnému podhľadu bude iba 14 € – táto suma je konečná, a to na obdobie až 50 rokov!