Izolácie od podlahy až po strechu

Homepage pridané 18. februára, 2016


ISOVER pozýva svojich obchodných partnerov na školenia, ktoré v priebehu mesiaca február a marec organizuje v ôsmych mestách.

Témou školení bude okrem aktualít z oblasti legislatívy aj vládna podpora zatepľovania rodinných domov, riešenie tepelnej a akustickej izolácie podláh, zatepľovanie fasád a šikmých a plochých striech. Na školeniach budú predstavené viaceré novinky: systém zateplenia pochôdznych povál ISOVER STEPCROSS, fasádna izolácia so sklených vlákien ISOVER CLIMA 034, sivý polystyrén s náterom proti negatívnemu vplyvu UV žiarenia ISOVER eps GREYWALL PLUS. Na školeniach odznejú aj príspevky spoločností Weber a Rigips. Školenia prebiehajú od 8:00 do 13:00 hodiny v mestách: Trenčín, Nitra, Žilina, Zvolen, Košice, Trnava, Bratislava a Liptovský Mikuláš. Svoju účasť potvrďte príslušnému obchodnému zástupcovi spoločnosti ISOVER alebo na e-mail info@isover.sk. Viac o programe TU.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Saint-Gobain má svoju Nadáciu?

V roku 2008 založila spoločnosť Saint-Gobain nadáciu pod názvom Saint-Gobain Initiatives Foundation. Cieľom je v spolupráci s neziskovými organizáciami pomáhať mladým nezamestnaným a skvalitňovať bývanie ľudom v núdzi. K dnešku je po celom svete viac ako 200 projektov v 48 krajinách sveta a Nadácia ročne investuje do týchto projektov 1 milión eur. V Čechách bol v roku 2014 úspešne dokončený projekt Květná zahrada.