ISOVER sa aktívne zúčastňuje týždňa zelených budov organizovaných Slovenskou radou pre zelené budovy

Homepage pridané 24. , 2015


Slovenská rada pre zelené budovy organizuje už piaty ročník podujatia Týždňa zelených budov na Slovensku, v rámci ktorého sú pre záujemcov z radov architektov, projektantov, investorov a médií k dispozícii viaceré zaujímavé aktivity.

ISOVER v rámci tohto týždňa pripravil exkurziu na referenčný projekt Zelené Átrium v Trnave spolu s prezentáciami zameranými na certifikáciu LEED a zaujímavé technické riešenia, ktoré boli na stavbe aplikované. V rámci Diskusného Green Business Clubu bude pred publikom zloženým zo zástupcov médií, stavebných firiem a architektov, diskutovať Ing. Vladimir Balent, projektový špecialista ISOVERu spolu s Borisom Hrbáňom zo spoločnosti Imagine Development, Pavlom Kukurom zo spoločnosti TAW a Katarínou Niňajovou z Prvej stavebnej sporiteľne na tému Zdravé bytové domy – zdravé bývanie!

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že ISOVER predáva svoje výrobky aj prostredníctvom internetového obchodu?

Na stránkach www.isover-eshop.sk ponúkame tepelné izolácie s nadštandardnými tepelnoizolačnými vlastnosťami zo sklenej a kamennej vlny, expandovaného a extrudovaného polystyrénu a polyuretánovej peny PIR. V ponuke obchodu je tiež príslušenstvo a systém Vario.