ISOVER sa aktívne zúčastňuje týždňa zelených budov organizovaných Slovenskou radou pre zelené budovy

Homepage pridané 24. , 2015


Slovenská rada pre zelené budovy organizuje už piaty ročník podujatia Týždňa zelených budov na Slovensku, v rámci ktorého sú pre záujemcov z radov architektov, projektantov, investorov a médií k dispozícii viaceré zaujímavé aktivity.

ISOVER v rámci tohto týždňa pripravil exkurziu na referenčný projekt Zelené Átrium v Trnave spolu s prezentáciami zameranými na certifikáciu LEED a zaujímavé technické riešenia, ktoré boli na stavbe aplikované. V rámci Diskusného Green Business Clubu bude pred publikom zloženým zo zástupcov médií, stavebných firiem a architektov, diskutovať Ing. Vladimir Balent, projektový špecialista ISOVERu spolu s Borisom Hrbáňom zo spoločnosti Imagine Development, Pavlom Kukurom zo spoločnosti TAW a Katarínou Niňajovou z Prvej stavebnej sporiteľne na tému Zdravé bytové domy – zdravé bývanie!

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že na tvorbu nového vzorkovníka farieb omietok a náterov weber color line bolo celkovo potrebných

11 000 kg omietok na fyzické vzorky (315 odtieňov) 3 000 m2 podkladového kartónu na samotné natiahnutie vzoriek 190 000 ks narezaných vzoriek 10x10 cm 25 pracovníkov Saint-Gobain Weber a viac ako 100 odborných externých spolupracovníkov 79 pracovných dní / 3,5 mesiaca 23 000 nových kariet v SAP a receptúr?