Divízie Weber a Glassolutions Nitrasklo na stavebnom veľtrhu CONECO 2016

Homepage pridané 28. marca, 2016


37. ročník výstavy CONECO bude prebiehať v dňoch 6. - 9. 4. 2016.

Divízia Glassolutions Nitrasklo aj tento rok ponúkne návštevníkom zaujímavé témy a novinky z oblasti izolačných, ako aj interiérových skiel.

 

Spoločnosť Saint-Gobain Weber predstaví na tohtoročnom veľtrhu CONECO 2016 úplne nový koncept prezentácie. Hlavnou zmenou bude zmena nášho vystavovateľského miesta a zmenšená veľkosť prezentačného stánku. Tento rok sa presunieme do haly B2, kde bude náš stánok umiestnený vedľa atraktívnej sekcie s pasívnymi domami. Ďalšou zmenou bude presun orientácie z realizačných firiem a distribútorov na koncového zákazníka. K tejto zmene zamerania pristupujeme najmä z dôvodu pripravovaných štátnych príspevkov na zatepľovanie pre rodinné domy.

 

Aktívne, tak ako každý rok, sa zapojíme aj do súťaže o Zlatú plaketu veľtrhu. Jednou z prihlásených noviniek bude produkt weber.pas dizajn betón. Ide o dekoratívnu, jemnozrnnú, pastovitú omietku pomocou ktorej je možné vytvoriť hladký povrch, rovnako tak je možné povrch „modelovať“ alebo imitovať vzhľad odlievaného betónu - pohľadového betónu.Tešíme sa na vašu návštevu.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že vôbec ako prvé boli pred viac ako 20-timi rokmi vyrobené v spoločnosti Weber vedrá so silikátovými a akrylátovými omietkami?

V roku 1991, v prvom roku pôsobenia spoločnosti na trhu, sa na našej výrobnej linke vyrobilo celkovo 578 ton omietok. Momentálna kapacita našej výrobnej linky je až 8 000 ton omietok ročne.