Ďalší nový produkt v ponuke ISOVER-u

Riešenia pridané 9. apríla, 2015


Purenotherm – izolačný materiál zajtrajška. Univerzálny a pohodlný na spracovanie, prináša nové riešenia na najvyššej úrovni.

Purenotherm je polyuretánový vysoko účinný izolačný materiál, zaručuje voľnosť pri návrhu a projektovaní. Je optimálnou voľbou na riešenie zložitých detailov. Materiál je špeciálne vyvinutý na zatepľovanie fasád ako súčasť ETICS.


Medzi jeho ďalšie výhody patrí recyklovateľnosť, bezpečnosť, šetrnosť k životnému prostrediu, dlhá životnosť.Vysoko výkonný izolačný materiál je teplotne odolný, môže byť použitý ako tepelná izolácia v ETICS masívnych aj drevených fasád až do výškovej hranice 22 metrov. Jeho nízku hmotnosť, jednoduché a ľahké spracovanie ocenia najmä remeselníci.

Dobrá tepelná izolácia zaisťuje vysokú úroveň komfortu a konštantnú príjemnú klímu v celom dome. Vďaka vynikajúcim tepelným parametrom aj malá hrúbka izolácie Purenotherm  stačí na dosiahnutie optimálnej tepelnej pohody. To napomáha obmedzeniu ročnej primárnej energie budov, po čom je dopyt v nových aj hlavne starých budovách.

Súčiniteľ tepelnej vodivosti λ:
0,025 W/m.K (hr. ≥120 mm)
0,026 W/m.K (hr. 80 – 120 mm)
0,027 W/m.K (hr. <80 mm)
Reakcia na oheň: E
Rozmer dosky: 1 000 x 500 mm
Hrana: ostrá
Dostupné hrúbky: 20 – 300 mm
Iné hrúbky – na vyžiadanie

.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že žiaci Špeciálnej základnej školy Vysoké Mýto vyrábajú v dielňach krásne výrobky?

Túto novú dielňu im počas dvoch rokov vybavil ADFORS CZ. Ročne vynaloží ADFORS CZ na podporu neziskových organizácií 300 tisíc korún.