COP21 Parížska Výzva pre klímu

Homepage pridané 27. januára, 2016Parížska Výzva pre klímu združuje viac ako 1200 neštátnych účastníkov s rovnakým záväzkom

Prispievať k implementácii Parížskej dohody ako výsledku konferencie COP21 a rýchlo vykonať potrebné zmeny k riešeniu dôsledkov klimatických zmien. Saint-Gobain sa pripojila k signatárom tejto žiadosti, pretože sa zapojila do rýchleho znižovania emisií skleníkových plynov a prispôsobovaniu sa dôsledkom zmien klímy. Saint-Gobain je tiež jednou zo 100 spoločností, ktoré sa podpísali pod Global Compact iniciatívu "Starostlivosť o klímu" a ktorá reguluje stanovenie cien uhlíka. V januári 2016, Saint-Gobain predstavila interné ceny uhlíka a pomohla tak nasmerovať svoje R&D projekty, ktorých cieľom je znížiť emisie uhlíka Skupiny.

 

Pre viac informácií kliknite sem.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že sklo môže byť použité nielen ako súčasť priehľadných konštrukcií, ale tiež ako konštrukčný a nosný materiál?

GLASSOLUTIONS vám dodá celosklenené schody, kde hornú vrstvu tvoria špeciálne k tomu určené ornamentné a satinované sklá s protišmykovým povrchom, ktorý už nepotrebuje ďalšie úpravy a spĺňa tieto náročné protišmykové kritériá, ktoré zaistia vašu bezpečnosť a zamedzia pošmyknutiu.