BIM elektronická knižnica Rigips

Homepage pridané 15. novembra, 2016


Vďaka tomu, že patríme do skupiny Saint-Gobain, dokážeme neustále prinášať inovatívne stavebné materiály a technickú podporu v oblasti suchej výstavby.

Využívame najmodernejšie know-how z celého sveta, kde spoločnosť Saint-Gobain pôsobí. Tieto poznatky a informácie slúžia na zlepšenie technickej podpory, ktorú poskytujeme vám ako architektom, projektantom ale aj investorom, montážnikom či koncovým zákazníkom. Rigips reaguje na inovatívne trendy v navrhovaní, projektovaní a spravovaní stavebných objektov, a tak prináša BIM elektronickú knižnicu konštrukcií Rigips, ktorá predstavuje digitálnu verziu „Atlasu Suchej Výstavby“.

 
BIM elektronická knižnica konštrukcií Rigips je spracovaná ako doplnok (Add-In/ Add-On) pre softvér REVIT verzie 2015, 2016 a 2017 a ARCHICAD pre Windows verzie 18, 19 a 20, a je poskytovaná zadarmo a záujemcovia si ju môžu stiahnuť na webovej stránke www.rigips.sk.

 
Viac tu.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Saint-Gobain má svoju Nadáciu?

V roku 2008 založila spoločnosť Saint-Gobain nadáciu pod názvom Saint-Gobain Initiatives Foundation. Cieľom je v spolupráci s neziskovými organizáciami pomáhať mladým nezamestnaným a skvalitňovať bývanie ľudom v núdzi. K dnešku je po celom svete viac ako 200 projektov v 48 krajinách sveta a Nadácia ročne investuje do týchto projektov 1 milión eur. V Čechách bol v roku 2014 úspešne dokončený projekt Květná zahrada.