Pridané 10. Máj, 2015
Tento rok má Rigips Slovensko až dva dôvody na oslavu! Okrem toho, že v našej krajine dosiahne 20-ty rok svojho pôsobenia, oslavuje aj 350.výročie spoločnosti Saint-Gobain, ktorej je členom. Viac o 20. výročí Rigips.

bnom trhu pôsobíme od roku 1995 a za ten čas sa značka Rigips vyprofilovala ako synonymum kvality, pokroku a inovácií v oblasti suchej výstavby. Využívame najmodernejšie know-how z celého sveta a naše produkty tvoria ucelený, certifikovaný stavebný systém. Už niekoľko rokov poskytujeme montážnikom prednášky a školenia a jedenkrát ročne usporadúvame Montážne školenia v niekoľkých mestách Slovenska.
Montážnikom, ktorí absolvovali školenia v Technickej akadémii a úspešne zvládli test vydávame montážny preukaz, ktorý je zárukou ich zručnosti a vzdelania. Naše Technické akadémie (V Bratislave a Prešove) predstavujú vhodné priestory na rozvíjanie skúseností v oblasti suchej výstavby.
Okrem sadrokartónových systémov sme známi aj vďaka našim akustickým podhľadom a vysoko kvalitným sadrovým stierkam a omietkam Rimano. Všetky naše produkty sú recyklovateľné, vyrobené z ekologicky nezávadných surovín a šetrné voči životnému prostrediu aj po použití.

Historické míľniky:
1995 – začiatok pôsobenia Rigips na Slovensku
2003 – zavedenie systémového certifikátu
2008 – Rigips Slovensko súčasťou koncernu Saint-Gobain
2010 – otvorenie Technickej akadémie v Prešove
2011 – prvá roadshow