Pomáhame vytvárať pohodové bývanie a život každého z nás.

Vyrábame a vyvíjame produkty, ktoré ponúkaju unikátne riešenia pre život každého z nás. Neprinášame iba výrobok, ale naozajstné riešenia, ktoré urobia naše životy komfortnejšie.

Naše riešenia nájdete všade okolo seba, na uliciach, v domoch, kanceláriách, nemocniciach, školáh, lietadlách alebo vo svojich automobiloch.

Kombinujeme pohodlnosť a udržateľnosť

Už 350 rokov spoločnosť Saint-Gobain dokazuje svoju schopnosť vynájsť produkty slúžiace k zlepšeniu kvality života. Iniciuje a dlhodobo presadzuje také riešenia, ktoré zaručujú udržateľné vlastnosti stavieb. Saint-Gobain ponúka najmä riešenia pre trvalo udržateľné bývanie a domy, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Vyrába a distribuuje materiály pre stavebníctvo, ktoré zaisťujú energetické úspory a tepelnú pohodu v budovách, ale tiež zdravé bývanie, akustické riešenia, dostatočný prístup svetla, výmenu vzduchu a samozrejme tiež vysokú estetickú hodnotu.

Medzi hlavné stavebné materiály patria sadrokartóny a príslušenstvo k nim, izolačné materiály pre zateplenie fasád, striech a interiéru, omietky, lepidlá, malty a fasády. Medzi ďalšie riešenia, ponúkané spoločnosťou Saint-Gobain, sa radia sklá pre okná a interiérové riešenia, samočistiace okná a fotovoltaické sklá alebo potrubné systémy pre dodávku vody.

"Ctižiadosťou spoločnosti Saint-Gobain je byť svetovou jednotkou na trhoch bývania, ponúkať inovačné riešenia základných globálnych výziev a problémov rastu, energie a životného prostredia,"

Pierre-André de Chalendar, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Skupiny Saint-Gobain

mbmn