Rigips aj tento rok podporil benefičné podujatie

Rigips aj tento rok podporil benefičné podujatie

 

Benefičné podujatie Chyťme sa za ruky ovládli veselé emócie. 9-ty ročník tejto akcie sa konal v Galante dňa 27. mája 2018, zorganizovalo ho Občianske združenie Milan Štefánik v spolupráci s Domovom sociálnych služieb Galanta, ich priateľmi, s podporou Mesta Galanta a pod záštitou župana Trnavského samosprávneho kraja Jozefa Viskupiča.

Slnkom zaliate nádvorie neogotického kaštieľa a príjemný chládok pod korunami stromov v priľahlom parku vítali všetkých účastníkov. Nielen tých, ktorým bolo podujatie určené - ľudí s postihnutím, ale aj verejnosť, ktorá prišla podporiť ľudí „inak obdarených“. Na všetkých čakal bohatý program. Moderátor podujatia Jožo Pročko, nenechal nič na náhodu. Svojou náladou a „nákazlivým“ úsmevom obdaroval každého a hneď vyhlásil: „Kto vymyslel takýto skvelý projekt je dobrý človek, lebo čo môže byť lepšie ako chytiť sa za ruky.“ A tak sa všetci pochytali, pri tancovaní, pri počúvaní hudby, alebo len tak.

Poďakovanie patrilo všetkým, ktorí sa podieľali na príprave - interpretom, dobrovoľníkom, ale aj sponzorom a teda aj Rigipsu