Miroslav Gendeš

Miroslav Gendeš

 

Pracovná pozícia: General IT Advisor

Spoločnosť: SSC

Môj príbeh by sa dal nazvať „Ako sa dá vyrásť na jednej pozícii

Ako čerstvý absolvent vysokej školy som pred 18 rokmi nastúpil do divízie Weber na pozíciu IT Manager. Aby som mal aspoň týždeň voľna medzi školou a nástupom do riadneho pracovného pomeru, dohodol som sa s budúcim zamestnávateľom, že začnem svoj pracovný pomer netradične dovolenkou. :)

Až do roku 2008 (približne 4 roky) som pracoval len pre divíziu Weber. Vzhľadom na vznik jednej právnej jednotky na Slovensku vzniklo Shared Service Centre, ktorého som sa stal členom. Zlúčením divízií sme sa zrazu stali súčasťou veľkej nadnárodnej spoločnosti. Aj keď sa názov mojej pozície dlho nemenil, do firmy som prišiel v čase, keď Weber tím mal 30 ľudí a dnes pracujem vo firme s vyše 400 zamestnancami. Stal som sa súčasťou Skupiny Saint-Gobain, náplň mojej práce sa rozšírila, pribudla zodpovednosť za ďalšie aktivity, nastalo prerozdelenie úloh. Posledný rok pracujem na pozícii General IT Advisor.

 

Miroslav Gendeš
 
"Práca v Saint-Gobain ma baví. "

Je to veľká Skupina a pri všetkých zmenách, ktoré prichádzajú takmer na dennom poriadku, nás koncern vždy podporí a podá pomocnú ruku, vždy viem, na koho sa obrátiť. Mám skvelých kolegov nielen tu na Slovensku, ale aj v Čechách a v celom našom regióne, vieme si poradiť a mám sa o koho oprieť.

Na prvom mieste je u mňa stabilita veľkej Skupiny, mám za sebou silného partnera, ktorý dokáže pomôcť. Počas môjho pôsobenia v Saint-Gobain sa stretávam s novými výzvami a mám možnosť rozvoja svojich znalostí. Som rád, že mi moja práca umožňuje osobný rast jednak v oblasti IT ale aj v oblasti kompetencií. 

Mám 3 synov a skvelú manželku, ktorým potrebujem byť v živote oporou. A ja zase získavam potrebnú oporu a stabilitu tu v práci, v Saint-Gobain.