Martina Satalová

Martina Satalová - Ecophon

 

Pracovná pozícia: Projektová koordinátorka

Spoločnosť: Ecophon

Na kolegov jednoducho nedám dopustiť.

V spoločnosti Saint-Gobain pôsobím od októbra 2015 a musím sa priznať, že mi chvíľu trvalo, kým som si zvykla na fungovanie veľkej medzinárodnej spoločnosti, ktorej som sa stala súčasťou. Stretla som tu však mnoho vynikajúcich ľudí, ktorí mi vždy s ochotou pomohli a uľahčili môj pracovný život. 

Keďže som nastúpila ako úplne prvý zamestnanec divízie Ecophon na Slovensku, mojou počiatočnou úlohou bolo „pripraviť pôdu“ pre obchodných manažérov a zorganizovať naše nové priestory. Úloha náročná, no veľmi príjemná. Odvtedy sa moja pracovná náplň rozšírila a momentálne sa venujem všetkému možnému od prípravy cenových kalkulácií, cez marketing až po podporu manažérov. Práca je teda rôznorodá a pestrá, čomu sa veľmi teším, lebo mi poskytuje mnoho nových výziev a príležitostí na vzdelávanie sa. To bol aj jeden z dôvodov, prečo som sa rozhodla pracovať práve na tejto pozícii.

 

Martina Satolová
 
"V mojej práci vidím zmysel, a to je pre mňa najdôležitejšie. "

Naša divízia sa zaoberá riešením akustiky v miestnostiach a táto problematika ma úplne uchvátila. Človek si vôbec neuvedomuje, ako veľmi hluk ovplyvňuje nielen jeho pracovné nasadenie a sústredenie, ale aj život celkovo. So záujmom sledujem vývoj nových produktov, ktoré lahodia nielen uchu, ale aj oku. Existuje veľa štúdií venujúcim sa vplyvu hluku v okolitom prostredí na psychiku človeka.

Veď či už žiaci v školách, pacienti v nemocniciach, alebo ľudia pracujúci v kanceláriách, každý má právo na ticho. V mojej práci skrátka vidím zmysel a to je pre mňa najdôležitejšie.