Mária Hlavinková

Mária Hlavinková

 

Pracovná pozícia: Servis Manažér

Spoločnosť: Weber

Cením si, že každý deň prináša so sebou nové situácie, teším sa, že sa každý deň stretnem so spolupracovníkmi.

Bez praxe, slobodná, s malým díeťaťom, hľadajúca prácu. Bežný obraz dnešného sveta, obavy z budúcnosti.  Môj prvý pohovor = moja prvá práca. Bola som veľmi vďačná za príležitosť začať pracovať v medzinárodnej spoločnosti Weber.  A moja vďaka pretrváva. Za iný pohľad na svet a za starostlivosť. 

Weber mi ponúkol možnosť nazrieť do zákulisia veľkého priemyselného podniku, dal mi množstvo medzinárodných kontaktov - možnosť zdielania informácii, podelenie sa o skúsenosti. Weber dbá o môj osobný rozvoj. Mám možnosť zdokonaľovať sa v anglickom jazyku, byť aktívna v rôznych projektoch, zúčastňovať sa školení, konferencií.

 

Mária Hlavinková

 

 

"Dnes tak ako každé ráno - s úsmevom a radosťou do práce."

Začnem ale od začiatku. Súčasťou spoločnosti som sa stala 01.09.2013. Bola som prijatá na oddelenie R&D, na pozíciu laborant suchých zmesí. I keď pracovné zaradenie laborant vo väčšine nás neevokuje nič "honosné", mojím snom bolo začať práve na takejto pozícii. Časom som dôkladne spoznala výrobky, ich vlastnosti a dostala som príležitosť participovať na výskume a vývoji nových produktov.

Po roku som dostala ponuku prestúpiť na marketingové oddelenie ako produktový manažér pre vonkajšie kontaktné tepelno-izolačné systémy. Stála som pred rozhodnutím, či prijať výzvu a prevziať zodpovednosť za široké portfólio. Podpora kolegov a vedenia spoločnosti viac menej rozhodli za mňa okamžite a už takmer rok pôsobím na tejto pozícii. Cením si, že každý deň prináša so sebou nové situácie, teším sa, že sa každý deň stretnem so spolupracovníkmi/ spolupracovníčkami. Sme jeden tím, máme jeden spoločný cieľ. Preto nie sme iba zamestnanci spoločnosti WEBER, ale spoločne tvoríme WEBER rodinu.