Ingrid Hidveghyová

Ingrid Hidveghyová

 

Pracovná pozícia: Referent logistiky

Spoločnosť: Rigips

Môj pracovný príbeh je aj príbehom firmy, kde pracujem. Obaja budeme budúci rok oslavovať 20-ročné výročie.

Do tejto práce som nastúpila pred 19-timi rokmi, v roku 2003. V tom období sa dokončil tu v Trnave nový závod, vtedy to bola výroba polystyrénu. To mi teraz pripomenulo, že budúci rok budem mať ja aj Rigips 20-ročné okrúhle výročie. :) Odvtedy sme ako firma prešli viacerými zmenami.  

Do Rigipsu som prišla pracovať z ekonomického oddelenia, pretože som chcela robiť obchod. Som prirodzene komunikatívna a myslím, že aj výrečná. :) Pozícia referent logistiky je pre mňa ideálna v tom, že nie som síce v teréne ako obchodník, ale napriek tomu viem veľmi ovplyvniť predaj. A hoci na tejto pozícii pracujem od začiatku, môžem povedať, že ani jeden deň tu nie je rovnaký.

 

Ingrid Hidveghyová
 
"Saint-Gobain vnímam ako sociálnu firmu."

Na prvom mieste je tu človek a to sa mi páči. Spoločnosť poskytuje nielen to, čo musí, ale stále je tu niečo viac, čo nám vie ponúknuť. Oceňujem EHS deň a Dni Zdravia, kde sa naučím alebo si pripomeniem veci, ktoré sa mi zídu aj v mojom súkromnom živote. Páči sa mi, že spoločnosť sa venuje téme Udržateľnosť a vzdeláva nás v tejto oblasti prijateľnou formou. Ja osobne robím v tejto oblasti čo je v mojich silách.

Pravidelne organizujem so susedmi jarné upratovanie a rada sa takých aktivít zúčastňujem aj za firmu.  Pre mňa sú tiež dôležité teambuldingy a aktivity pre zákazníkov. Je veľmi dôležité mať aj osobný kontakt so všetkými kolegami, pretože navzájom sme jeden pre druhého taký interní zákazníci. A keďže som denno-denne v telefonickom kontakte s našimi zákazníkmi, je super, keď sa aspoň raz za čas aj vidíme. Komunikácia s nimi je potom omnoho priateľskejšia. :)

Obdobie Covidu nám teraz chvíľu neprialo a osobné stretnutia boli minimalizované, preto sa teším, že sa opäť začíname stretávať aj osobne. 

 

Ingrid Hidveghyová

Vo voľnom čase je na prvom mieste práca v úžitkovej záhrade, kde relaxujem a nabíjam sa pozitívnou energiou.

Mám veľký okruh priateľov s ktorými sa stretávame pravidelne, či už je to jazda na motorkách,  výlety karavanom, koncerty, posedenia pri dobrom jedle. Spoznávame hlavne Slovensko, prírodu, kultúru, zvyky a okolité krajiny.