Spoločnosť Saint-Gobain sa rozhodla podporiť dobrý skutok a pridať sa môže každý z vás.

Ako môžete pomôcť?

Stačí, ak si kúpite ozdobu v tvare srdiečka na HR oddelení v TT alebo v BA na recepcii. Cena srdiečka je dobrovoľná a je len na vás, koľko prispejete. Na srdiečko napíšte svoje meno a zaveste ho na stromček.

Kúpou srdiečka podporíte ZDRUŽENIE NA POMOC ĽUĎOM S MENTÁLNYM POSTIHNUTÍM V SR.

Občianske združenie bolo založené v roku 1980. V súčasnosti má viac ako 10 000 členov v miestnych združeniach po celom Slovensku. Ich cieľom je zabezpečiť, aby aj v živote ľudí s mentálnym postihnutím boli samozrejmosťou základné ľudské práva. Aby mohli pracovať, vzdelávať sa, oddychovať, mať rodinný život a priateľov. Aby boli akceptovaní takí, akí sú...

Združenie je možné podporiť nielen finančne ale aj dobrovoľníckymi aktivitami. Pre viac info kontaktujte prosím internakomunikacia@saint-gobain.com.

O aktivitách združenia sa môžete dozvedieť viac na ich FB stránke
Z listu riaditeľky:
Z listu riaditeľky:
PhDr. Ivety Mišovej

Každé euro je pre nás dôležité. Na čo by sme vedeli použiť peniaze? Je viacero možností. Radi by sme ich použili na podporu vzdelávacieho programu – príprava na zamestnanie. V našom zariadení sa na prácu pripravuje 10 mladých ľudí s mentálnym postihnutím. Poskytnutú sumu by sme využili na zakúpenie pomôcok potrebných na realizáciu týchto programov.

Tí, ktorí nebudú osobne v čase zbierky v Bratislave alebo v Trnave, môžu poprosiť svojich kolegov, aby tak urobili za nich, alebo si zakúpiť na vianočnom večierku lístok do tomboly, a tak podporiť dané Združenie.

Zbierka trvá od 28.11. do 13.12.2022. O výslednej sume vás budeme informovať po 13.12., po vianočnom večierku, kedy bude posledná možnosť prispieť Občianskemu združeniu na ich aktivity zakúpením tombolového lístka. Pre viac informácií sa obráťte na HR oddelenie.

Takto darovali svoje srdce kolegovia v CZ minulý rok