Všade okolo nás je množstvo príležitostí ako urobiť zo sveta lepšie miesto pre život. Stavebníctvo predstavuje jednu z nich a my sme sa jej chopili.

Naše riešenia pre udržateľnú budúcnosť

Vyvíjame, vyrábame a distribuujeme materiály, ktoré znižujú energetickú náročnosť budov, prispievajú ku komfortu bývania a sú šetrné k našej planéte. To je naša hlavná misia.

Čo všetko robíme presne?

Zistite viac

Všetko je možné zmeniť k lepšiemu
Naše materiály a riešenia menia stavebníctvo tak, aby bolo udržateľnejšie

Sme Saint-Gobain, jeden z najväčších priemyselných koncernov na svete.

Intenzívne sa venujeme udržateľnosti a inováciám v stavebníctve. Pomocou recyklovaných a energeticky úsporných materiálov znižujeme uhlíkovú stopu budov a prinášame riešenia pre udržateľnú výstavbu. Táto úloha nespočíva len v ľahkých a odolných konštrukciách, ale zahŕňa náš záväzok voči životu každého na zemi. Všetko sa dá zmeniť k lepšiemu. To je odkaz našej novej kampane, ktorá približuje atmosféru toho, ako transformáciou stavebného sektora dokážeme udržateľne obnoviť celé štvrte a mestá. Deti a mladí ľudia sú pre nás stelesnením optimizmu a udržateľnej budúcnosti. Práve oni sú hrdinami kampane.

Pozrite sa ako sme natáčali video  ➜

Sme zodpovedným zamestnávateľom a dobrým susedom

Tento rok sme sa boli vyhodnotený ako Zodpovedný zamestnávateľ, jeden z 5-tich na Slovensku.

Titul „Zodpovedný zamestnávateľ“ udelený NIP je ocenením prístupu zamestnávateľa k človeku, ktorý je v centre jeho pozornosti.

Nezabúdame ale ani na ostatných, mimo našej firmy. Podporujeme celý rad projektov: