Spoločnosť Isover spustila novú stránku www.vsetkoozatepleni.sk

Novinky pridané 16. júna, 2016


Na jednom mieste sa tu združujú všetky informácie o postupe zateplenia a fungovaní štátnej podpory na obnovu rodinných domov. Jej cieľom je pomôcť žiadateľom sa zorientovať v schéme štátnej podpory zatepľovania.

Našou stránkou chceme prispieť k ľahšiemu prístupu k informáciám o zateplení a jeho prínosoch. Veľký priestor sme venovali návodu na získanie štátnej podpory, ktorý sme preložili z úradnej do ľudskej reči. Naším cieľom je motivovať ľudí, aby svoje bývanie riešili s ohľadom na energetickú efektívnosť,“ hovorí Alexander Prizemin, marketingový riaditeľ spoločnosti Isover.

„Na Slovensku je veľké množstvo rodinných domov, ktoré potrebujú opravu a zateplenie. Naša stránka by mala slúžiť ako odrazový mostík pre všetkých, ktorí hľadajú funkčné a efektívne riešenia,“ vysvetľuje Alexander Prizemin. Stránka je podľa neho výbornou pomôckou pre ľudí, ktorí uvažujú nad rekonštrukciou rodinného domu. Na štyroch podstránkach prináša informácie o správnom postupe pri zatepľovaní a prehľad zákonov a noriem, ktoré je pri rekonštrukcii užitočné poznať. Záujemcovia si na interaktívnej podstránke „Odporúčaní dodávatelia“ môžu veľmi jednoducho vyhľadať najbližšieho spoľahlivého a overeného realizátora: stačí do vyhľadávača nad mapou Slovenska zadať kraj či mesto. Okrem noviniek vo forme článkov prináša aj blogy z pier slovenských architektov a odborníkov.“

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že história spoločnosti Weber sa začína písať v roku 1893?

Fasády nespočetného množstva obytných domov, kostolov a dobových stavieb boli v tej dobe vytvorené zo šľachtených omietok a niektoré je možné na území Českej republiky vidieť ešte dnes! Ruprechtické námestie, Liberec 14, suchá omietková zmes TERRANOVA PUTZ, rok 1914.