Moderné interiéry

Saint-Gobain ponúka množstvo riešení a výrobkov, ktoré idú ruka v ruke s modernými trendmi a požiadavkami na design v interiéroch domov, bytov, komerčných alebo kancelárskych priestoroch. 

Naše riešenia pre moderné interiéry


Ecophon vyrába a dodáva designové riešenia pre stropy i steny v podobe nástenných panelov alebo designových podhľadov. Ide o špičku v designu. Tieto riešenia sú vhodné najmä pre obchody, designové bývanie a podobne. Všetky riešenia Ecophon sú tiež spojené s akustickou úpravou interiéru.

 

Výrobca a dodávateľ plochého skla Glassolutions - Nitrasklo ponúka riešenia pre sklenené priečky, dvere, podlahy alebo schodiská, riešenia do kúpeľní či kuchýň v podobe zásten či obkladov. Ide o lakované sklá v mnohých farbách a designoch. Sklá, ktoré reagujú na teplotu sú tvrdené alebo vyhrievané.

 

Ďalším z inovatívnych dodávateľov výrobkov pre interiéry je divízia RIGIPS, ktorá dodáva riešenia pre suchú výstavbu priečok zo sadrokartónu s mnohými vlastnosťami. Či už s odolnosťou proti vlhkosti alebo protipožiarnu odolnosť. Ďalej vyrába sadrové omietky, ktoré sami regulujú vnútornú vlhkosť podhľadov.

 

Divízia WEBER ponúka pestrú radu designových omietok pre fasády - napríklad imitáciu dreva, betónu, obkladových páskov, metalický vzhľad, brizolitové omietky - luxusné prevedenia. Weber ďalej ponúka ucelený rád vnútorných omietkových zmesí vrátane štukov. V portfóliu Weber sú tiež zastúpené sadrové omietky, ktoré sú veľmi obľúbené pre svoj hladký vzhľad. 

 

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že IZO sklo vyrobené spoločnosťou Nitrasklo od r. 1991 by pokrylo plochu 5,5 mil m2?

Neviete si to predstaviť? Je to m² na každého obyvateľa SR.