Rigips aj tento rok podporil benefičné podujatie

Homepage pridané 1. júna, 2018


Benefičné podujatie Chyťme sa za ruky ovládli veselé emócie. 9-ty ročník tejto akcie sa konal v Galante dňa 27. mája 2018, zorganizovalo ho Občianske združenie Milan Štefánik v spolupráci s Domovom sociálnych služieb Galanta, ich priateľmi, s podporou Mesta Galanta a pod záštitou župana Trnavského samosprávneho kraja Jozefa Viskupiča. Slnkom zaliate nádvorie neogotického kaštieľa a príjemný chládok pod korunami stromov v priľahlom parku vítali všetkých účastníkov. Nielen tých, ktorým bolo podujatie určené - ľudí s postihnutím, ale aj verejnosť, ktorá prišla podporiť ľudí „inak obdarených“. Na všetkých čakal bohatý program.

Moderátor podujatia Jožo Pročko, nenechal nič na náhodu. Svojou náladou a „nákazlivým“ úsmevom obdaroval každého a hneď vyhlásil: „Kto vymyslel takýto skvelý projekt je dobrý človek, lebo čo môže byť lepšie ako chytiť sa za ruky.“ A tak sa všetci pochytali, pri tancovaní, pri počúvaní hudby, alebo len tak.

Poďakovanie patrilo všetkým, ktorí sa podieľali na príprave - interpretom, dobrovoľníkom, ale aj sponzorom a teda aj Rigipsu

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že sadrokartónová doska divízie Rigips bola zapísané do Guinnessovej knihy rekordov?

Vo výrobnom závode Rigips v Horných Počaplech bola v roku 2011 vyrobená obria sadrokartónová doska s rozmermi 12,05 × 1,25 m. Rekord bol oficiálne odovzdaný do českej databanky rekordov a následne získal taktiež certifikát Guinness World Records za najväčšiu sadrokartónovú dosku na svete.