Otvorenie stavebnej sezóny v štýle retro

Napísali o nás pridané 20. mája, 2016

V prvý májový piatok otvorila spoločnosť Saint-Gobain Weber stavebnú sezónu 2016 slávnostným galavečerom. Po minuloročnej téme plesu venovanej francúzskej histórii pri príležitosti 350. výročia založenia Saint-Gobain a 25. výročia založenia Saint-Gobain Weber spoločnosť zvolila tému retro disco v štýle 60. a 70. rokov. Dátum / Issue date: 19.05.2016 Publikácia / Publication: ASB.sk

Už na 10. ročníku tohto spoločenského podujatia sa stretli verní partneri značky Saint-Gobain Weber v kreatívnych kostýmoch. Generálny riaditeľ spoločnosti Martin Greguš privítal „Elvisov“, dámy ako z Pomády i prívržencov hnutia Hippie. Na úvod oficiálneho programu marketingový riaditeľ spoločnosti Michal Fickuliak spolu s autorkou Andreou Urlandovou pokrstili knižnú publikáciu Sila farby, ktorá vyplnila medzeru na trhu s odbornou literatúrou a vznikla na podnet spoločnosti Saint-Gobain Weber. O dobrú náladu sa postarala aj skupina ABBA world revival a hlavná hviezda večera legendárny Michal David.


ZDROJ: SAINT-GOBAIN WEBER

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že ISOVER vyrába ekologicky?

ISOVER na Slovensku vyrába expandovaný polystyrén a ten sa predáva v rámci distribučnej siete stavebnín na Slovensku, ale aj v zahraničí. Tam ale ich spolupráca nekončí. So svojimi obchodnými partnermi naďalej komunikuje a sleduje, kde sú výrobky z EPS namontované. Všetok nespotrebovaný polystyrén naspäť zbierame a vďaka modernej technológii z neho vyrábame iné výrobky, alebo zapracovávame späť do výroby EPS. ISOVER má za cieľ vyzbierať viac nespotrebovaného polystyrénu ako vznikne pri realizácii stavieb z jeho výrobkov.