Montážne konferencie Rigips

Homepage pridané 18. februára, 2016


Spoločnosť Saint-Gobain, divízia Rigips aj tento rok zorganizovala pre sadrokartonárov najväčšiu akciu v oblasti Suchej výstavby. Záleží nám na kvalite práce, preto poskytujeme možnosť všetkým, ktorí o to majú záujem, doplniť si informácie a vymeniť skúsenosti z tejto oblasti. V dňoch 26. až 29.1. prebehli v 4 mestách, v Trnave, Žiline, Košiciach a Zvolene Montážne konferencie Rigips.

Tento rok bola aktuálna téma: „Trendy v bytovej výstavbe“. Celkovo sa konferencií zúčastnilo viac ako 850 sadrokartonárov – začiatočníkov ale aj skúsených montážnikov, ktorí si prišli pozrieť novinky v oblasti SDK, podhľadov aj sadrových omietok. Súčasťou konferencií bolo interaktívne hlasovanie, kde mohli montážnici po každom bloku prezentácií vyjadriť svoj názor. Už tradične na záver absolvovali záujemcovia o Montážny preukaz test. Mohli si tak otestovať svoje znalosti a získať Montážny preukaz – začiatočník. Tí, ktorí test neurobili, môžu si svoje znalosti doplniť v Technických akadémiách Rigips. Viac informácií o Technických Akadémiách Rigips (TAR) nájdete na našej stránke www.rigips.sk.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že sadra je historický, a pritom veľmi moderný materiál?

Sadrovec je prírodný materiál, minerálna hornina, ktorú obsahuje zemina. V stavebníctve nachádzal široké uplatnenie už pred viac ako piatimi tisíckami rokov. Dokázalo sa tak, že je to nielen trvanlivý, ale tiež bezpečný a ľahko použiteľný materiál. Starí Egypťania používali sadrovec pri stavbe Cheopsovej pyramídy. Dnes je sadrovec základnou surovinou pri výrobe produktov Rigips.