Montážne konferencie Rigips

Homepage pridané 18. februára, 2016


Spoločnosť Saint-Gobain, divízia Rigips aj tento rok zorganizovala pre sadrokartonárov najväčšiu akciu v oblasti Suchej výstavby. Záleží nám na kvalite práce, preto poskytujeme možnosť všetkým, ktorí o to majú záujem, doplniť si informácie a vymeniť skúsenosti z tejto oblasti. V dňoch 26. až 29.1. prebehli v 4 mestách, v Trnave, Žiline, Košiciach a Zvolene Montážne konferencie Rigips.

Tento rok bola aktuálna téma: „Trendy v bytovej výstavbe“. Celkovo sa konferencií zúčastnilo viac ako 850 sadrokartonárov – začiatočníkov ale aj skúsených montážnikov, ktorí si prišli pozrieť novinky v oblasti SDK, podhľadov aj sadrových omietok. Súčasťou konferencií bolo interaktívne hlasovanie, kde mohli montážnici po každom bloku prezentácií vyjadriť svoj názor. Už tradične na záver absolvovali záujemcovia o Montážny preukaz test. Mohli si tak otestovať svoje znalosti a získať Montážny preukaz – začiatočník. Tí, ktorí test neurobili, môžu si svoje znalosti doplniť v Technických akadémiách Rigips. Viac informácií o Technických Akadémiách Rigips (TAR) nájdete na našej stránke www.rigips.sk.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že na tvorbu nového vzorkovníka farieb omietok a náterov weber color line bolo celkovo potrebných

11 000 kg omietok na fyzické vzorky (315 odtieňov) 3 000 m2 podkladového kartónu na samotné natiahnutie vzoriek 190 000 ks narezaných vzoriek 10x10 cm 25 pracovníkov Saint-Gobain Weber a viac ako 100 odborných externých spolupracovníkov 79 pracovných dní / 3,5 mesiaca 23 000 nových kariet v SAP a receptúr?