Jozef Dreveňák

Jozef Dreveňák - Glassolutions

 

Pracovná pozícia: Obchodno-technický poradca

Spoločnosť: Glassolutions

Môj profesijný príbeh by sa dal nazvať: Práca pre Saint-Gobain je srdcová záležitosť našej rodiny.

Do spoločnosti som nastúpil rovno po strednej škole, resp. po skončení základnej vojenskej služby. 28.9. som skončil vojenskú službu a už 2.10.1995 som nastúpil do práce. :) Vtedy to bola ešte spoločnosť Nitrasklo. 

V tomto areáli (areál bývalej STS), kde je teraz Glassolutions (predtým Nitrasklo), pracoval môj otec. Ja som tu chodil za ním do práce ako chlapec, mal som vtedy asi 16 rokov. Bol rok 1991 a ja som sledoval ako tu vzniká a rastie firma Nitrasklo. Stavala sa tu nová linka. Zaujímalo ma to, bolo to pre mňa niečo nové, vyrastal som s výstavbou tohto závodu. Chodil som na strojársku školu, obdivoval som nové technológie, CNC stroje,... Páčilo sa mi to a vtedy vznikla vo mne túžba pracovať tu. technológie, CNC stroje... Páčilo sa mi to a vtedy vznikla vo mne túžba pracovať tu. Keď som nastúpil do Nitraskla, už tu pracovala moja sestra Danka. Spolu s nami tu pracuje aj moja manželka Zuzana, ako referent zákazníckeho servisu. Zdá sa, že táto spoločnosť je skutočne srdcovou záležitosťou našej rodiny. :)

 

Jozef Dreveňák - Glassolutions
 
"Práca tu ma vždy bavila a stále ma veľmi baví. "

Začínal som vo výrobe, na expedícii, od 1996 som pracoval na zákazníckom servise, spracovával objednávky, zadával do výroby. Od novembra 2008 pracujem na obchodnom oddelení. Od roku 2012, kedy Saint-Gobain akvizíciou prevzal Nitrasklo, pracujem pre Saint-Gobain Construction Products. 

Práca tu ma vždy bavila a stále ma veľmi baví. Stále prichádzajú nové výrobky, inovácie, nové technológie, učím sa nové veci, je tu priestor na profesijný rast. Aktuálne som spokojný so svojou pozíciou, je tu veľmi dobrý kolektív, ktorý si cením najviac. Kolektív a pracovná atmosféra je pre mňa viac ako plat, ktorý je možno až niekde na 10. mieste. 

Aj keď je táto práca časovo náročná, viem si nájsť čas aj pre moju rodinu, ktorá je samozrejme vždy na prvom mieste.