Výroba a spracovanie skla

Sektor výroby a spracovania skla rieši nielen stavebné sklo pre budovy a fasády, ale tiež zabezpečuje bezpečný výhľad. 
Sektor výroby a spracovania skla v Slovenskej republike

  • Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Glassolutions - Nitrasklo už dve desaťročia prináša progres v oblasti izolačných skiel a drží si pevne svoje vedúce postavenie na slovenskom trhu. Výroba je sústredená v prevádzke Nitra, kde sú na štyroch linkách vyrábané izolačné dvojsklá a trojsklá, ktoré sú dodávané desiatkam zákazníkov na celom Slovensku.

Sektor výroby a spracovania skla vo svete

Ako druhý najväčší svetový výrobca sklenených fliaš a pohárov, má Verallia predajné zastúpenie na 46 trhoch po celej Európe, Severnej a Latinskej Amerike. Ako popredný dodávateľ fliaš na víno a alkoholické nápoje a nádob pre potravinárske výrobky má Verallia silnú pozíciu na regionálnych trhoch s pivom, džúsmi, nealkoholickými nápojmi, minerálnymi vodami a olivovým olejom.

Činnosť spoločnosti Verallia je založená na jedinečnom a efektívnom obchodnom modely, ktorý spája výhody silných značiek s blízkosťou zákazníka. Silnú pozíciu svojej výrobnej a predajnej siete si Verallia udržuje blízkosťou a kultiváciou kontaktov s partnermi.

 

Kľúčové údaje

  • 15 tisíc zamestnancov
  • 25 miliárd fliaš a pohárov vyrobených po celom svete
  • sieť 60 priemyselných lokalít v 13 krajinách uplatňujúcich osvedčené výrobné postupy
  • 6 technických centier na celom svete
  • 20 tisíc zákazníkov na celom svete
Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Weber vyrába unikátnu ekologickú omietku?

Omietka je prirodzene a trvale odolná voči tvorbe rias a ekologická – bez biocídov!

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.