Moderné interiéry

Saint-Gobain ponúka množstvo riešení a výrobkov, ktoré idú ruka v ruke s modernými trendmi a požiadavkami na design v interiéroch domov, bytov, komerčných alebo kancelárskych priestoroch. 

Naše riešenia pre moderné interiéry


Ecophon vyrába a dodáva designové riešenia pre stropy i steny v podobe nástenných panelov alebo designových podhľadov. Ide o špičku v designu. Tieto riešenia sú vhodné najmä pre obchody, designové bývanie a podobne. Všetky riešenia Ecophon sú tiež spojené s akustickou úpravou interiéru.

 

Výrobca a dodávateľ plochého skla Glassolutions - Nitrasklo ponúka riešenia pre sklenené priečky, dvere, podlahy alebo schodiská, riešenia do kúpeľní či kuchýň v podobe zásten či obkladov. Ide o lakované sklá v mnohých farbách a designoch. Sklá, ktoré reagujú na teplotu sú tvrdené alebo vyhrievané.

 

Ďalším z inovatívnych dodávateľov výrobkov pre interiéry je divízia RIGIPS, ktorá dodáva riešenia pre suchú výstavbu priečok zo sadrokartónu s mnohými vlastnosťami. Či už s odolnosťou proti vlhkosti alebo protipožiarnu odolnosť. Ďalej vyrába sadrové omietky, ktoré sami regulujú vnútornú vlhkosť podhľadov.

 

Divízia WEBER ponúka pestrú radu designových omietok pre fasády - napríklad imitáciu dreva, betónu, obkladových páskov, metalický vzhľad, brizolitové omietky - luxusné prevedenia. Weber ďalej ponúka ucelený rád vnútorných omietkových zmesí vrátane štukov. V portfóliu Weber sú tiež zastúpené sadrové omietky, ktoré sú veľmi obľúbené pre svoj hladký vzhľad. 

 

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že Technická akadémia Rigips pomáha každému, kto rekonštruuje alebo stavia?

Technická akadémia Rigips vznikla na základe myšlienky orientovať sa na tých, ktorí to najviac potrebujú. Teda ľudí, ktorí pracujú so systémami Rigips a technická pomoc im príde vhod. Ak však potrebujete okamžitú pomoc pri práci s našimi systémami, radi vám pomôžeme bez ohľadu na to, či ste montážnik, projektant, alebo iba prerábate či staviate dom.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.