Palác Kadriorg

Referencie pridané 23. , 2015Palác Kardiorg v estónskom Talline dodnes pripomína cárske obdobie svojim honosným a farbami prekypujúcim vzhľadom spolu s rozľahlou a dokonale upravenou záhradou.

Pôvodne ho dal postaviť cár Peter Veľký na počesť svojej manželky Kataríny I. Dnes v ňom sídli múzeum, ktoré vlastní najväčšie zbierky ruských umeleckých predmetov od 16. do 20. storočia. Otvorili ho v lete 2000 po rozsiahlej rekonštrukcii a v súčasnosti je ideálnym miestom pre výstavy, koncerty a spoločenské podujatia.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že v súčasnosti trávime až 90% svojho času v interiéri?

Počas sto tisíc rokov sa ľudský sluch vyvíjal v prirodzenom prostredí a budoval si schopnosť dokonalého počúvania. V súčasnosti však väčšina z nás trávi až 90% svojho času v interiéri a sme tak vystavení mnohým neprirodzeným zvukom. Už viac ako päťdesiat rokov trvá poslanie spoločnosti Ecophon spočívajúce v rozširovaní povedomia o dôležitosti a význame takého vnútorného prostredia, s akým sa stretávame v prírode.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.