Palác Kadriorg

Referencie pridané 23. , 2015Palác Kardiorg v estónskom Talline dodnes pripomína cárske obdobie svojim honosným a farbami prekypujúcim vzhľadom spolu s rozľahlou a dokonale upravenou záhradou.

Pôvodne ho dal postaviť cár Peter Veľký na počesť svojej manželky Kataríny I. Dnes v ňom sídli múzeum, ktoré vlastní najväčšie zbierky ruských umeleckých predmetov od 16. do 20. storočia. Otvorili ho v lete 2000 po rozsiahlej rekonštrukcii a v súčasnosti je ideálnym miestom pre výstavy, koncerty a spoločenské podujatia.

Saint-Gobain

Viete že...

Zaujímavé fakty a informácie zo sveta Saint-Gobain

Viete, že materiálmi ISOVER je izolovaný každý piaty dom v USA?

Isover je najväčším svetovým výrobcom izolácií s spôsobnosťou a výrobnými závodmi po celom svete. Ak by sme zaparkovali plne naložené kamióny i s vlečkami materiálom Isover, ktorý sa vyrobí v priebehu jedného roku v Českej republike, obsadili by sme všetky diaľnice a rýchlostné komunikácie v Českej republike od Aš po Ostravu, v oboch smeroch.

Tieto webové stránky používajú pre poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Informácie o tom, ako tieto webové stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s použitím súborov cookie.