Na Slovensku pôsobí skupina Saint-Gobain už od roku 1995. Aktuálne do nej patrí 1 spoločnosť spravujúca 4 výrobné závody, 9 značiek a viac ako 420 zamestnancov.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Ecophon

Ecophon vyvíja, vyrába a dodáva akustické výrobky a systémy, ktoré prispievajú k dobrému pracovnému prostrediu tým, že zvyšujú pohodlie, celkový komfort a výkony ľudí. Príslub »A sound effect on people«, teda pôsobenie zvuku na ľudí, je kľučovým bodom všetkého, čo robí.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Glassolutions

Glassolutions dodáva riešenia s najvyššími nárokmi na bezpečnosť, požiarnu ochranu, akustický komfort či dizajn skla. Vyrába izolačné dvojsklo a trojsklo s rôznymi atribútmi tepelnej a zvukovej izolácie, bezpečnosti, s vysokou svetelnou pohodou, nizkymi nákladmi na čistenie a údržbu, ale aj s integrovanou vnútornou žalúziou. Venujú sa rezaniu, tepelnému tvrdeniu, vrstveniu, potlači aj ďalším formám opracovania od vrtánia, fazetovania, pieskovania, frézovania a vyrezávania nepravidelných tvaroch, až po brúsenie a leštenie hrán. Výsledkom sú sklá pre okná aj dvere, presklenné vytríny, výklady, ale aj obdvodové plášte budov, celosklenené dvere a posuvné steny, zimné záhrady, zábradlia a schodiská, a v neposlednom rade aj pracovné dosky a obklady kuchynských liniek. Glassolutions rozumie sklu na 100%.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Isover

ISOVER ponúka najširší sortiment tepelných, zvukových a protipožiarnych izolácii v tej najvyššej kvalite na slovenskom trhu: produkty z čadičovej a sklenenej vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrému a doplnky pre systémové izolačné riešenia. Značka ISOVER je jedničkou na slovenskom trhu. Disponuje s vlastným výrobným závodom na západnom Slovensku v Trnave.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia PAM

PAM dodává kompletný sortiment pre vodovodné a kanalizačné siete, priemyselné a požiarne rozvody, závlahy a zasnežovacie systémy v tej najvyššej kvalite vychádzajúcej z dlhoročnej tradície a skúseností. Vďaka svojim výskumným laboratóriám je svetový líder v oblasti inovácii produktov z tvárnej liatiny. Kompletná ponuka sortimentu zahŕňa trubky, tvarovky, tesniace a zámkove spoje a veľký rozsah uzatváracích a bezpečnostných armatúr a príslušenstva. Medzi špeciálne ponuky patria napríklad diaľničné poklopy a mriežky, odvodňovacie systémy pre budovy alebo mikropiloty pre základy stavieb.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Rigips

RIGIPS je renomovanou firmou špecializujúca sa na systémy suchej výstavby. Zákazníci poznajú Rigips predovšetkých vďaka moderným sadrokartónových doskám novej generácie a suchým podlahám, medzi ktorými si zákazník môže vybrať podľa toho, či je jeho prioritou protipožiarna ochrana, zvuková odolnosť porovnateľná s klasickými stennými priečkami alebo veľmi dobrá nosnosť a odolnosť proti poškodeniu. Jedným zo súčasných kľúčových produktov Rigipsu je vysokopevnostná impegrovaná sadrokartónová doskat Habito H, ktorá veľmi dobre odoláva požiarom a na jednom bode udrží až 34kg.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Sekurit

Sekurit sa špecializuje na výrobu laminovaných bezpečnostných automobilových skiel. Prevažnú časť výroby tvoria čelné vyhrievané sklá, antireflexné sklá, sklá odrážajúce tepelné žiarenia, sklá s integrovanou anténou či sklá so špeciálnou akustickou fóliou. Popri čelných automobilových skiel Sekurit vyrába tiež zadné laminované sklá a panoramatické strešné zasklenia. Hlavnými zákazníkmi sú automobilový výrobcovia v abecednom poradí: Audi, Bentley, BMW, Citroën, Ferrari, Ford, Jaguar, LandRover, Lincoln, Maserati, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Seat, Škoda, Volkswagen a Volvo.

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o., divízia Weber

Weber je jedným z najvýznamnejších dodávateľov a výrobcov vysoko kvalitných fasádnych, zatepľovacích a hydroizolačných systémov, štukových, tepelne izolačných a sanačných omietok, náterov, vyrovnávacích a samonivelačných podhladových hmôt, lepidiel na obklady a dlažby a meteriálov na sanáciu betónu. Ponúka koplexnú škálu riešení, využíva moderné technológie, založené na najvyšších technických požiadavkách.

Saint-Gobain Glass

Saint-Gobain Glass vyrába a ponúka kompletnú škálu rôznych typov plochého stavebného skla. Vyrába vysoko výkonné a inovatívne sklá pre každý dom, byt alebo pracovisko, kde sa vyžaduje pohodlie a bezpečnosť. Ponuka skiel pre zákazníkov je rozdelená do troch hlavných oblastí: fasády, okná a interiérový dizajn. Sklo môže spĺňať rôzne funkcie a dokáže toho oveľa viac ako si myslíte. Protislnečné sklo dokáže pri vysokej miere prestupu svetla zaistiť ochranu proti slnku, akustické sklo vás ochráni pred hlukom z ulice, bezpečnostné sklo vás a vašich blízkych môže ochrániť pred zranením či vlámaním. Sklo od spoločnosti Saint-Gobain Glass prináša denné svetlo až k vám.

 V-systém elektro

V-systém elektro, s.r.o., sa špecializuje na udržateľné riešenia v nízkoenergetických stavbách. Medzi jej produkty patrí najmä riadené vetranie s rekuperáciou, podlahové vykurovanie, fotovoltaické panely či ochrana proti námraze a zamŕzaniu.